محصولات صنایع فلزی

حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی
درب آکاردئونی

درب آکاردئونی ( حفاظ آکاردئونی )

 یکی از مهمترین خدمات گل نرده سعید به تولید درب آکاردئونی اختصاص پیدا میکند . این درب ها از جنس تسمه های فورج شده و قوطی پروفیل های آهنی میباشد . ابعاد استاندارد  ، دسته بندی و طرح های جدید  دربهای آکاردئونی 3 گل ، 4 گل و سایر مدلهای  این حفاظ های ضد سرقت را در  ادامه با هم مرور خواهیم کرد . همراه ما باشید با تولید و نصب حفاظ آکاردئونی 3 گل ، 3 گل پیچی و 3 گل خم و 4 گل دوبل   فرفورژه ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، 4 گل  پیچی ، 4 گل دوبل و 4 گل خم فرفورژه ، درب آکاردئونی ایتالیایی  فرفورژه ، درب آکاردئونی سلطنتی فرفورژه ،  درب های 3 گل  و 4 گل پرچ مخفی فرفورژه و  طرح های جدید آکاردئونی با قفل مخفی

شماره های تماس

02166131800
09123464188
09120414813

بهترین حفاظ درب آکاردئونی

از دیدگاه ما بهترین حفاظ آکاردئونی باید سه ویژگی بارز داشته باشد :

 • باید خلاقانه اجرا شود  (تعبیه قفل مخفی یکی از خلاقیت هاییست که امنیت حفاظ را دو چندان میکند )
 • بایستی ضخامت بهترین نسبت به دیگر حفاظ ها داشته باشد (از تسمه ضخیم و یا تسمه دوبل استفاده شود )
 • زاویه و پرچ تسمه ها باید غیر قابل دسترسی سارقین باشد  (ازین جهت ما از پرچ مخفی در کلاف حفاظ استفاده میکنیم)
 • استاندارد شبکه بندی در درب آکاردئونی باید رعایت شود   (ازین زاویه بهترین حفاظ آکاردئونی حفاظ 4 لوزی است که تراکم بیشتری دارد )

پس بهترین حفاظ آکاردئونی حفاظی با تسمه دوبل ، پرچ مخفی ، دارای قفل مخفی و 4 لوزی است . گلنرده سعید طرح های مختلفی ازین نوع حفاظ تولید و نصب میکند  .

حفاظ نرده درب ورودی

منظور از حفاظ نرده  حفاظ ورودی فلزی ساختمان  است  و تنها به حفاظ آکاردئونی  محدود نمیشود  . ما چند نوع  حفاظ  نرده فلزی مطرح داریم که دو نوع آن کاربردی تر میباشد : حفاظ لولا بازشو که باز و بسته شد درب روی 2 ، 3 یا 4 لوله انجام میشود و حفاظ ریلی یا همان آکاردئونی که به آن درب آکاردئونی نیز گفته میشود . حفاظ های لولایی اغلب یا استیل استنلس هستند و یا آهنی پروفیلی  . حفاظ نرده آکاردئونی طرح های متنوع تری دارد و بیشترین طرح های کاربردی آن حفاظ های 3 لوزی هستند که اساس کار و شبکه بندی آنها  در مدل های مختلف یکسان  میباشد . اما بهر حال هر روزه حفاظ نرده های متنوع تری   تولید و اجرا میشود که  اغلب از تسمه های فورج شده میباشند .

درب آکاردئونی ارزان ؟!!!!

بله دربهای مختلفی از حفاظ آکاردئونی های ما ارزانتر تولید و نصب میشود اما طبیعی است که یک جای کار میلنگد !! هدف اصلی ما از نصب حفاط جلوگیری از ورود سارقین به آپارتمان ، مغازه و…. هر جای دیگریست که تصمیم داریم با نصب آکاردئونی امنیت آن را بالا ببریم . اینکه هیچ جنس ارزانی بی حکمت نیست را همه میدانیم اما با احترام به همه تولید کنندگان ، تنها میتوانیم بگوییم با مقایسه درب آکاردئونی مجموعه با درب های ارزان  نکاتی حائز اهمیت است  :

 • ما حد اقل تسمه 3 میل برای ضعیف ترین درب آکاردئونی استفاده میکنیم اما حفاظ های ارزان حد اکثر 2 میل ضخامت دارند
 • پروفیل های بکار رفته در محصولات ما حد اقل 3 میل میباشند که حفاظ های ارزان حد اکثر 2 میلیمتر میباشند .
 • پرچ های بیشتر حفاظ آکاردئونی های ما مخفی بوده و این در حالیست که درب های آکاردئونی ارزان همگی پرچ معمولی دارند
 • ما حد اقل خلاصی را در  کشویی درب آکاردئونی در نظر میگیریم اما درب های ارزان را میتوانید با کمی فشار بیشتر از ریل خارج کنید
 • در درب آکاردئونی  های ما در بیشتر طرح ها یک قفل کتابی با کیفیت بکار رفته اما درب های ارزان تنها جا قفلی دارند

ضمانت درب آکاردئونی

گلنرده سعید موارد زیر را در فروش درب آکاردئونی 3 سال ضمانت میکند

 • کیفیت آلیاژی
 • کیفیت پرچ ها
 • کیفیت تسمه های فورج شده
 • کیفیت ریل حفاظ ها
 • کیفیت دستگیره و قفل مخفی

درب آکاردئونی دست دوم بخریم یا نه ؟

در بیشتر موارد سفارش  آکاردئونی دقیقا بر اساس قاب درب ورودی است اما اگر قصد خرید درب آکاردئونی دست دوم دارید موارد زیر را در نظر بگیرید و در صورتی که مشکلی وجود نداشت مانعی برای خرید نیست :

 • آکاردئونی دست دوم نباید برش خورده باشد .
 • در شبکه بندی آکاردئونی دست دوم نباید فاصله ای ناشی از فشار ایجاد شده باشد
 • دقت کنید ضخامت تسمه حد اقل 3 میلیمتر و ضخامت پروفیل نیز حد اقل  3 میلیمتر باشد

بهترین حفاظ درب آپارتمان چیست  ؟

از نظر کیفیت آلیاژی بهترین حفاظ ورودی حفاظ نرده های استیل میباشند  . اما از نظر تنوع  و کیفیت ظاهری دست تولید کنندگان در حفاظ آکاردئونی بازتر است .   همچنین مسئله قیمت مطرح میشود که نمیتوان  اختلاف فاحشی بین حفاظ نرده های آهنی و استیل دانستی چرا که اکنون گلنرده ها نیز هزینه تمام شده نزدیک به استیل دارد . و در نهایت رفاه حال ساکنین نیز مطرح است که ازین بعد حفاظ آکاردئونی پیشنهاد میشود تا در باز و بسته کردن درب مشکلی پیش نیاید .

 

درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی

از جمله درب های پر طرفدار و امن همچنین مقاوم در برابر ضربه و ورود غیر مجاز افراد به درون ساختمان استفاده از درب های ضد سرقت است این درب ها امروزه جایگزین حفاظ های قدیمی آکاردئونی شده اند هر چند که هر دو درب چه آکاردئونی و چه درب های ضد سرقت از امنیت بالایی برخوردار هستند اما شاید شما دچار تردید باشید که کدامیک را انتخاب کنید درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی برای انتخاب درست باید هر دو را با یکدیگر مقایسه کرد و از مزایا و معایب هر یک آگاه بود .

 • حفاظ آکاردئونی و ویژگی های آن
 • درب ضد سرقت و ویژگی های آن
 • درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی  مزایا و معایب آن

اینکه کدامیک را انتخاب کنید درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی در ابتدا به حفاظ های آکاردئونی می پردازیم ؛ این حفاظ ها روی درب واحد ورودی واحد منازل , درب های شرکت خصوصی و…. نصب می شود تسمه های روی درب توسط پیم های فلزی متصل شده و در قاب اصلی حفاظ اکاردئونی قرار میگیرد به دلیل مدل های مختلف امنیت در این درب ها بسیار بالاست درب های آنها دارای چارچوبی از جنس آهن به صورت پروفیل ساخته شده می باشند درون این چهارچوب پروفیل به شکل افقی , عمودی و مورب است می توان برای امنیت بیشتر روی آنها قفل توکار و یا روکار تعبیه نمود .

مزایا و معایب درب آکاردئونی :

 • نیاز به فضای کم
 • سهولت در باز و بسته شدن
 • طرح های متنوع و زیبا
 • قابلیت رنگ پذیری
 • نصب کوتاه مدت
 • عدم نیاز به نیروی برق و باتری
 • مقاوم در برابر تغییرات دمایی
 • عدم نصب سیستم پیشرفته امنیتی روی این درب ها
 • سارقین با قرار دادن دیلم در لولا می توانند آن را در بیاورند هر چند با استفاده از لولای سه پارچه قابل رفع است .

درب ضد سرقت مزایا و معایب آن

درب های ضد سرقت به دلیل ساختار خاص خاص خود نسبت به درب های معمولی از امنیت بالاتری برخوردار است این گونه درب ها در مقابل فشار , برش , اهرم و دستکاری قفل از ایمنی بالایی برخوردار هستند در هنگام خرید این سازه باید نکاتی را مد نظر قرار داد از جمله ؛ توجه به فلز چهارچوب و آلیاژ با کیفیت در آن , توجه به ضخامت چهارچوب که ضخامت آن باید 1.5 میلی متر به بالا باشد ؛ دستگیره ها از متریال با کیفیت ساخته شده باشند همچنین به فضای بین دو طرف درب دقت کنید که از ورق فولادی تشکیل شده باشد .

مزایا و معایب درب ضد سرقت :

 • دارای عایق صوتی هستند
 • سیستم پیشرفته امنیتی و دیجیتالی روی آنها نصب شده است
 • پس از نصب غیر قابل اهرم کردن هستند
 • قفل های انها دارای 11 زبانه می باشد
 • نصبی آسان دارند
 • ضد آب هستند
 • هنگام رخداد آتشسوزی مقاومت این درب ها می تواند معایب آنها برشمرده شود .زیرا قفلشان گیر کرده و غیر قابل باز شدن می شوند .

درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی ؟

با در نظر گرفتن معایب و مزایای درب های آکاردئونی و درب های ضد سرقت می توان به جواب اینکه درب ضد سرقت یا درب آکاردئونی کدام یک بهتر است رسید بر روی درب های ضد سرقت قفل دیجیتال نصب می شود و آرامش و امنیت را برای افراد خانواده به ارمغان می آورد ؛ در درب های ضد سرقت یک ساختار فلزی که شامل یک ورق و یک اسکلت فلزی است تعبیه شده که مقاومت آنها را در برابر فشار خارجی بیشتر می کند طراحی این درب ها به گونه ای که قسمت لولا هنگام نصب درون خانه قرار میگیرد که همین نیز یک امتیاز محسوب می شود از دیگر ویژگی های درب های ضد سرقت می توان به عایق صدا , عایق گرمایی و سرمایی اشاره نمود مدل های مختلف حفاظ های آکاردئونی نیز از امنیت بالایی برخوردار هستند این نوع نسبت به درب های ضد سرقت از قیمت مناسبی برخوردار می باشند .

 

حفاظ اکاردئونی پنجره

یکی از محکم ترین سازه های طراحی شده برای ایجاد امنیت در ساختمان استفاده از حفاظ های آکاردئونی است با نصب این سازه بر روی درب و پنجره می توان از ورد سارقین به درون ساختمان جلوگیری نمود از آنجا که شکل ظاهری این سازه ها به دلیل جمع شدن شباهت زیادی به آکاردئون دارد با عنوان حفاظ آکاردئونی شناخته شده است حفاظ آکاردئونی پنجره امنیت ساختمان شما را در برابر سارقین تضمین کرده و به آن نمایی زیبا می دهد .از آنجا که سارقین در کمین بوده تا از در و دیوار بالا بیایند و اموال شما را به سرقت ببرند با انتخاب محافظ آکاردئونی یک سرمایه بلند مدت بوده تا شما سارقین را ناامید کنید .

 • امنیت حفاظ آکاردئونی پنجره
 • مزایا و معایب استفاده از حفاظ آکاردئونی پشت پنجره
 • خرید حفاظ آکاردئونی ارزان

امنیت حفاظ آکاردئونی پنجره

سازه های آکاردئونی به حفاظ هایی اطلاق می شود که نحوه باز و بسته کردن آنها شبیه به سازه آکاردئون می باشد یعنی شبیه آکاردئون از یک طرف جمع می شود حفاظ آکاردئونی پنجره و درب یکی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی محسوب شده که با نصب بر روی پنجره ساختمان ایمنی ساختمان را تا حد بالایی بالا می برند دلیل اینکه این سازه ها امنیت بالایی دارند استفاده از میله های مستحکم از جنس آهن به شکل لوزی , نبودن فضا برای دیلم انداختن و برش قطعات در مدل های مختلف مانند 5 گل دو جداره , سه گل لوزی , حفاط آکاردئونی ایتالیایی و نیز طرح پیچی این محصول و اینکه وجود قفل های توکار و روکار در این سازه ها ورود سارقین را به منزل غیر ممکن می کند .چرا که باز کردن قفل ها امکان ندارد در این سازه حتی می توان به سفارش مشتری قفل ایمنی نیز اضافه کرد .

مزایاو معایب استفاده از حفاظ آکاردئونی پشت پنجره

برای حفاظت از منزل معمولا بر روی قاب پنجره ها و نیز بالکن و تراس از حفاظ های آهنی , استیل و آکاردئونی استفاده می شود نصب حفاظ های آهنی و استیل به صورت دائمی است اما در صورت استفاده از حفاظ آکاردئونی پنجره می توان در هر زمان که مایل به استفاده از آن نیستید آن را در یک طرف جمع نمود و از تابش نور خورشید به منزل لذت برد و دید بهتری به بیرون داشت این نوع برخلاف پنجره های ثابت آهنی احساس محبوس بودن را القا نمی کنند اما هنگامی که قصد خروج از منزل را دارید می بایستی که این حفاظ ها را بست هنگامی که فراموش کنید این حفاظ ها را ببندید امنیت منزل شما به صفر می رسد .

خرید حفاظ آکاردئونی ارزان

انواع حفاظ آکاردئونی در مدل های مختلف 3 گل لوزی , ایتالیایی , 5 گل دو جداره و… همراه  با کیفیت ترین متریال  و با استفاده از پرچ هایی مرغوب و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید بعضی از درب های آکاردئونی با استفاده از آهن ضایعاتی ساخته می شوند ما به شما انواع حفاظ آکاردئونی مناسب درب , حفاظ بالکن و تراس و نیز حفاظ های پشت پنجره را با قیمتی رقابتی به شما عزیران ارائه می دهیم .

 

 حفاظ اکاردئونی طرح سه لوزی (۲ خم)
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح سه لوزی (چهار خم)
تماس بگیرید
  حفاظ اکاردئونی طرح سه لوزی تسمه طرحدار (چهار خم)
تماس بگیرید
  حفاظ اکاردئونی طرح چهار لوزی
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح چهار لوزی (تسمه طرحدار )
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح ایتالیایی
تماس بگیرید
  حفاظ اکاردئونی طرح ایتالیایی (تسمه طرحدار )تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح پیچ(شکلاتی)
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح پیچ شکلاتی (تسمه طرحدار )تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح دوبل(پرچ مخفی)
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح دوبل پرچ مخفی(تسمه طرحدار )
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح دوجداره سفارشی
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح دوجداره سلطنتی(تسمه طرحدار )
تماس بگیرید
  حفاظ آکاردئونی طرح دوجداره سفارشی پرچ مخفی
تماس بگیرید
  هزینه حمل و نقل و نصب  حفاظ (تهران)تماس بگیرید
  هزینه حمل و نقل و نصب حفاظ (حومه)تماس بگیرید
  

 

 1. حفاظ 3 گل آکاردئونی

این حفاظ ها همانطور که از نامش پیداست دارای 3 ردیف لوزی از جنس تسمه به صورت افقی میباشد که ابعاد لوزی ها میتواند سفارشی و متناسب با سلیقه مشتری در نظر گرفته شود اما انتخاب در برخی موارد نیاز به محاسبات فنی دارد :

 • ابعاد کلی درب : طول ، عرض و ارتفاع
 • ضخامت تسمه های مد نظر مشتری
 • سایز پروفیل مد نظر مشتری

2. درب آکاردئونی 4 گل

درب های 4 گل نیز مشابه درب های 3 گل میباشند با این تفاوت که 4 ردیف لوزی در سر تا ته درب ها بکار میرود  . استاندارد تولید این درب های نیز مشابه دربها 3 گل میباشد

 • جنس کل دربهای آکاردئونی از آهن فرفورژه میباشد
 • ضخامت تسمه ها متفاوت و متناسب با نیاز مشتری است
 • لولا و نوع ثابت و کشویی دربها متناسب با سلیقه مشتری تولید میشود

3. حفاظ آکاردئونی خم

درب آکاردئونی 3 گل و 4 گل خم حفاظهایی هستند که به جای برش تسمه ها و اتصال گره ها از روش خمکاری تسمه ها استفاده شده است  . دو نوع این حفاظ ها تولید میشود :

 • درب های کشویی
 • درب های ثابت

جلوه واقعی این دربهای آکاردئونی به کشویی بودن آنها میباشد اما گاها مشتری دوست دارد که این حفاظ ها ثابت بوده و پنجره ای باز شود و در هر حالت سلیقه مشتری معیار اصلی تولید ماست

4. درب آکاردئونی پیچی

حفاظ های پیچی خلاقیتی است که یکی از ویژگیهای آهن فرفورژه ” انعطاف پذیری فرفورژه  ” را به رخ میکشد .این حفاظها در برخش خاصی از تسمه دارایی ظاهری پیچ مانند است که در کوره این طرح روی  تسمه سوار میشود . ویژگیهای خاص و مشترک این نوع حفاظ آکاردئونی با سایر دربها در موارد زیر است

 • ظاهری بینظیر و کاملا اندازه برداری شده و منظم
 • دارای پیچ های بسیار شیک و مقاوم در راستای عمودی تسمه دربها
 • کیفیت پوشش رنگ کوره ای بسیار عالی
 • قابلیت پتینه کاری روی گل نرده های حفاظ
 • فضای بسیار کم در مدلهای 4 گل حهت حلوگیری از نفوذ ابزار سارقین

5. حفاظ آکاردئونی  پرچ مخفی

حفاظهای پرچ مخفی نمونه دیگری از گزینه هایی است که بیشتر از ظاهر به امنیت درب و تنوع در لوزی ها اهمیت داده است . این حفاظ ها به طور کلی میتوانند با مزایای زیر نظر شما را جلب کنند

 • استفاده از پرچ ها جهت حذف نیاز به پیچ  و پین
 • پوشش کامل پرچ ها جهت جلوگیری از فعالیت سارقین و استفاه از اهرم ها
 • استفاده از لوزی های دوبل جهت بستن روی پرچ ها و جلوگیری از سوراخ کردن پرچ توسط سارقین
 • استحکام دوبل شده جهت پایین آوردن توان سارقین در برش درب آکاردئونی

6. درب آکاردئونی تمام لوزی

درب های تمام لوزی مطمئنترین دربهای آکاردئونی گلنرده سعید میباشد . این دربها با استفاده از اتصال های لوذی و زنجیره ای در نگاه اول برای سارقین یک کابوس است .  نفوذ با هر ابزاری و وسیله برشی میتواند به این دربها غیر ممکن باشد وهمینطور مزایای زیر برای مشتریان :

 • سر تا ته حفاظ پوشیده از تسمه های لوزی شکل است و فضایی برای فعالیت سارقین ندارد
 • به صورت زنجیره ای با دیگر تسمه ها در ارتباط بوده و استحکام را چند برابر میکند
 • کل درب از آهن فرفورژه تولید شده و قابلیت برشکاری ، جوش پذیری و انعطاف پیذیری چشمگیری دارد
 • عملیات جوشکاری co2   کاملا با ظرافت و تمیزی خط جوش ها بدون هیچ گونه نگرانی از ظاهر همراه است
 • نصبی آسان بر خلاف آنچه که در ظاهر نشان میدهد دارد
 • قضاوت ماندگاری و زیبایی این درب آکاردئونی نیز با شما

7. درب آکاردئونی سلطنتی

و اما متنوعترین حفاظ آکاردئونی را در پایان با هم دنبال کنیم . این نوع حفاظ همانطور که در ظاهر آن میبینید در روی سطح خود عملیات فرزکاری سی ان سی را پشت سر گذاشته است . همانطور که میدانید دربهای فرفورژه سی ان سی متنوعترین دربهای فرفورژه میباشد  و از طرفی این نوع درب آکاردئونی قابلیت سی ان سی شدن را دارد .

 • انواع و اقسام طرح های مد نظر را میتوانید به نرم افزار کتیا یا سالید بدهید
 • سپس با استخراج جی کد ها ماشین کاری فرز سی ان سی با ابزار تراش مخصوص طرح را روی درب آکاردئونی پیاده میکند
 • هزاران طرح با عمقهای فرزکاری متفاوت و سبک طرح ها برای پیاده سازی روی ان حفاظ ها وجود دارد
 • تلرانس ماشین کاری بسیار دقیق ( تا دقت 0.01 )  ظاهری بسیار شیک را به شما تحویل میدهد

همه چیز درباره حفاظ شاخ گوزنی

 

تولید درب آکاردئونی با گل نرده سعید

انتخاب یک شرکت مطمئن برای سفارشی این درب ها و سایر محصولات فرفورژه کار ساده ای نیست چرا که اولویت شما معیارهایی است که کیفیت و کارایی را مد نظر دارد . از این رو باید به دنبال یک تولید کننده باشید نه رابط . خرید مستقیم از تولید کننده میتواند برای شما نتیجه ای متفاوت داشته باشد و از خرید خود بتوانید رضایت کافی داشته باشید چرا که :

 • انتخاب شما بهترین نوع فرفورژه بعد از مشاوره با تولدی کننده درب آکاردئونی خودهد بود
 • میتوانید مراحل تولید را از صفر تا صد در محیط کار ببینید
 • قیمت خرید حفاظ مد نظر به قیمت تولیدی است نه پیمانکار و…
 • پشتیبانی مطمئن دارید و در صورت مشاهده هر گونه نقصی نیاز به  دوندگی نیست
 • تولید کننده جواب گوی شما است و آبروی خود را در کنار همسایگن حفض میکند
 • خدمات نصب همراه شما خواهد بود با بهترین قیمت
 • و همچنین قابلیت تغییر در نوع سفارش حفاظ آکاردئونی برای شما فراهم است

 

حفاظ آکاردئونی نمایشگاه

دربهای آکاردئونی طرح های متنوعی دارند  . این تنوع هم در نوع گلنرده و تسمه های آهنی درب بوده و هم از  نظر نوع کاربرد میباشد . یکی از پر مصرفترین درب آکاراردئونی مد درب آکاردئونی نمایشگاهی میباشد که در کلیه گالری ها ، نمایشگاه ها ، مجتمع های تجاری  و برخی ساختمان های دیگر بکار میرود  . هر چقدر که درب بزرگتر باشد ضخامت تسمه ، پروفیل ، تراکم میلگرد و گلنرده ها و در نهایت خط جوشکاری باید بهتر باشد . بنابر این   خرید درب آکاردئونی مخصوص نمایشگاه نیاز به اعتماد شما به تولیدی مد نظر و سابقه کاری مفید آن تولیدی میباشد . آنچه که باید درباره لزوم جایگزین کردن دربهای آکاردئونی با کرکره و سایر حفاظ ها بدانید  :

 • حفاظ آکاردئونی به آسانی باز و بسته میشود و نیازی به انرژی زیادی ندارد
 • حفاظهای آکاردئونی ده ها دسته بندی  از نظر نوع تسمه و گلنرده و میلگرد دارند
 • هزینه مراقبت و نگهداری از این دربها بسیار کمتر از کرکره های قدیمی میباشد
 • این حفا ها نمای داخل گالری شما را حفظ میکند و آن را زیبات جلوه میدهد ( کاملا داخل را کور نمیکند )
خرید حفاظ مخصوص نمایشگاه

 

تعیین قیمت  حفاظ آکاردئونی

حفاظهای آکاردئونی حفاظهایی هستند که عمده متریال و قطعات تشکیل دهنده آن تسمه و پروفیل است . تسمه های بکار رفته در درب آکاردئونی مهمترین فاکتور در ساختار حفاظهای آکاردئونی میباشد . اما مواردی که تعیین کننده قیمت نهایی این دربها است نوسان قیمتی است که در گزینه های زیر رخ میدهد

 • اولین فاکتور قیمت درب آکاردئونی ارزش پول ملی و نوسان قیمت ارز و سکه میباشد
 • همچنین قیمت سنگ آهن که تعیین کننده مواد اولیه آهن است نیز تاثیر بسزای در آهن فرفورژه و تسمه و… دارد
 • هزینه های  نیروی انسانی
 • تعیین تعداد تسمه ها یا همان تراکم تسمه های درب
 • ضخامت تسمه یا تعیین تکی و دوبل تسمه های حفاظ
 • طرح تسمه  و طرح گلنرده های تاج حفاظ نیز تاثیر در قیمت نهایی دارد
 • ابعاد درب ، مدل بازشو  و نوع یراق و قفل حفاظ نیز تاثیرگذار میباشد

فاکورهای تعیین کننده قیمت درب آکاردئونی از نظر تولید کنندگان

برخی کاربران عزیز از ما میپرسند که چرا قیمت درب آکاردئونی  را در وبسایت درج نمیکنیم تا کاربر بدانید به صورت تخمینی باید چه هزینه ای بپردازد . اما سوال اینجاست که آیا میزان نوسان قیمت آهن در بازار تا حدی قابل قبول میباشد که بتوانیم برای مدت یک روز قیمت ها را ثابت نگه داریم یا خیر ؟ متاسفاه برخی فاکتورهای فروش در صنف ما  وجود دارد که اجازه درج قیمت های روز را در وبسایت نمیدهد و در حقیقت این فاکتورها تعیین کننده اصلی قیمت دربهای آکاردئونی نه تنها در گلنرده سعید بلکه در کلیه تولید کنندگان درب آکاردئونی میباشد . این موارد عبارتند از :

قیمت روز  سنگ آهن که مهمترین عامل تعیین کننده قیمت روز آهن است

هزینه های جابجایی ( انتقال مواد اولیه و سایر زیرمجموعه های لوازم تولید درب  و پنجره های فلزی  )

قیمت نفت ( که منجر به نوسان بالای قیمتی در مشتقات نفتی  از جمله سوخت میشود  )

 

معایب درب آکاردئونی

خب طبیعتا هر محصولی معایب خود را نیز دارد . نمیتوان گفت اگر ما به بهترین قیمت یک درب آکاردئونی را خریدیم نمیتوانیم نقدی برای آن داشته باشیم . همین نقد و بررسی ها و اطلاع رسانی از نواقص یک محصول است که در سری تولید های بعدی آن را کامل  میکند . امروزه همه ما به دنبال این هستیم که امنیت را تا حد قابل قبولی در محیط زندگی بالا برده و ورود افراد بیگانه به منزل و داخل ساختمان را به صفر برسانیم اما چگونه این امر میسر می گردد ؟ استفاده از حفاظ هایی مستحکم از جنس فلز به عنوان محافظ پنجره و استفاده از درب های ضد سرقت فولادی و یا آکاردئونی است در این بین درب های آکاردئونی از امنیت و فروش بالایی برخوردار هستند زیرا دارای ویژگی هایی از جمله نصب آسان , قابلیت جمع شدن و کم جایی و استحکام و مقاومت بالا , عدم امکان خرابی نسبت به درب های ضد سرقت کامپیوتری وهمچنین امنیت بالا می باشد .اما این نوع سازه های مانند هر وسیله ای دیگر در کنار مزایا از معایبی نیز برخوردار هستند در ادامه به معایب درب  آکاردئونی می پردازیم .

 • معایب درب آکاردئونی
 • امنیت درب های آکاردئونی تا چه حد است ؟

معایب درب  آکاردئونی

مجهز به سیستم هوشمند نیستند

درب های ضد سرقت دیجیتال قابلیت قفل شدن از نقاط مختلف را دارا می باشند زیرا مجهز به سیستم های هوشمند اطلاع رسانی بوده و در صورتی که فرد خارج از منزل باشد به صورت اتوماتیک فرد را مطلع می کند و یکی از معایب درب آکاردئونی نیز نداشتن این تجهیزات است .

برخوردار نبودن از امنیت بالا

امنیت درب های آکاردئونی در حد مطلوب است با این حال دچار نقاط ضعف هستند مثلا با یک برش شکسته می شوند , نوع این محصول که قفل روکار در آن استفاده شده است امنیت بالایی ندارد بنابر این برخوردار نبودن از امنیت بالا از نقاط ضعف و معایب درب  آکاردئونی محسوب می شود .

داشتن ظاهری ساده

درب های آکاردئونی قابلیت رنگ پذیری را دارا می باشند بنابراین می توان ان را با رنگ ساختمان مطابقت داد با این حال یکی از معایب این نوع سازه ها ظاهر ساده و نه چندان جذاب انواع طرح های آن می باشد که زیبایی را برای محیط استفاده به ارمغان نمی آورند .با این حال خریداران اکثرا به دلیل مزایای این سازه که بیشتر از معایب آن است این نوع درب ها را سفارش می دهند .

امنیت درب های آکاردئونی تا چه حد است ؟

مزایا و ویژگی های درب های آکاردئونی خیلی بیشتر از معایب این نوع سازه هاست اما در خصوص در موارد فوق و معایب درب آکاردئونی بیان نمودیم این نوع درب ها از امنیت 100درصدی برخوردار نیستند اما میزان امنیت این سازه ها در حد است ؟ این امر به متریال ساخته شده در این سازه بستگی دارد این درب ها در انواع آهنی و فولادی , ام دی اف و پی وی سی و در طرح های دو گل , سه گل و دو جداره ساخته می شوند در مجموعه تکنواستیل مهم ترین فاکتور قبل از زیبایی بالابردن امنیت این نوع درب هاست سازه های آکاردئونی با امنیت بالا برخوردار از فاکتورهای مهمی از جمله , تراکم بالای محصول , قابلیت نصب قفل , نصب محکم و جوش باکیفیت در قاب درب , ضد ضربه و ضد سرقت بودن همچنین قابلیت نصب ریموت بر روی آن می باشد .

 

تنوع در حفاظ آکاردئونی

اهمیت دادن به نمای حفاظ ها به حدی  در قدرت فروش و بازاریابی تاثیرگذار است که بعضا مشتریان زیبایی حفاظ را به امنیت آن ترجیح میدهند . این تنوع از طرح های متنوع تسمه های فورج شده است که دست تولید کنندگان را برای نو آوری و خلق طرح های بیشتر باز میگذارد . گلنرده سعید بهترین طرح های حفاط درب آکاردئونی را با در نظر گرفتن امنیت تضمینی این حفاظ ها در خط تولید خود قرار داده است . میتوانید با ما تماس بگیردی و گلنرده مد نظر خود را انتخاب کنید  و طرحی شیک و بی نظیر برای خود انتخاب کنید .

 

انواع حفاظ آکاردئونی

یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای بالابرن امنیت ساختمان و جلوگیری از افراد بیگانه استفاده از انواع حفاظ آکاردئونی با توجه به نمای محیط و بودجه ای که برای اجرای آن در نظر گرفته اید می باشد این نوع سازه شبیه به آکاردئون بوده که به شکل تاشو باز و بسته می شود در تکنواستیل این درب ها از آهن و پروفیل با کیفیت ساخته می شوند و به راحتی بر روی قاب درب نصب می گردد استفاده از این نوع سازه از مزایای بیشماری برخوردار است که در مقاله قبلی با عنوان اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی به طور مفصل به آن پرداختیم اما در ادامه این مقاله به شرح انواع طرح ها و شکل های این سازه میپردازیم .

انواع حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی 3 ردیف لوزی :

از انواع حفاظ آکاردئونی نوع 3 ردیف لوزی آن می باشد این نوع درب آکاردئونی وقتی که از نمای بیرون آن را نگاه بیاندازیم 3 ردیف لوزی در ابتدای درب , وسط و انتهای درب مشاهده می کنیم این مدل خود در سه نوع سه گل ساده دو خم , سه گل ساده چهار خم و سه گل تسمه نقش دار ساخته می شود .

حفاظ سه گل ساده دو خم چیست ؟

معنی خم ها در حفاظ های سه ردیف لوزی یعنی اینکه دو خم از بالا و پایین بین تسمه ها خم و بین این خم ها جوش خورده است .

حفاظ سه گل چهار خم چیست ؟

در این نوع مدل حفاظ آکاردئونی , توسط دستگاه چهار خم ار بالا و پایین ایجاد شده و بین آنها نیز جوش داده می شود این خم ها موجب استحکام بیشتر درب ها و همچنین زیبایی آن می شود .

حفاظ سه گل 4 خم نقشدار چیست ؟

این نوع سازه همان درب آکاردئونی 4 خم می باشد و تنها تفاوت آن وجود تسمه نقش دار آن بوده که موجب زیبایی و شکیل شدن درب می گردد .

حفاظ 4 ردیف لوزی :

از انواع حفاظ آکاردئونی که در نوبه خود پر طرفدار نیز می باشد که امکان پیچش دیلم و کج کردن تسمه های عمودی را به صفر می رساند این سازه به شکل یک جداره یعنی با دو ردیف تسمه عمودی طراحی شده که علاوه بر کیفیت با پوشش 4 ردیف لوزی موجب زیبایی سازه نیز شده است .

حفاظ آکاردئونی 5 گل دوجداره :

از درب های آکاردئونی ایمن و پر فروش تکنواستیل , نوع 5 گل دوجداره این محصول می باشد که از لحاظ زیبایی نقش دار بوده و دارای کنده کاری است این نوع دارای 5 ردیف لوزی است یعنی در مابین آن هیچ فضای خالی وجود ندارد وزن آن حدود 140 کیلوگرم بودهو از طرفی نیز باز و بسته شدن راحتی دارند .

حفاظ آکاردئونی 5 گل پرچ مخفی :

نوعی دیگر از سازه های آکاردئونی دوبل با لایه پرچ اضافه می باشد که برای امنیت بیشتر پرچ ها پشت تسمه ها قرار میگیرند در نوع 3 گل و 5 گل پرچم مخفی با سه لایه تسمه مقاوم می گردد که فضای خالی مابین درب وجود ندارد .

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی :

اکثرا حفاظ های آکاردئونی از با طول تسمه 50 سانتی متر ساخته می شوند اما نوع ایتالیایی این سازه برای لوزی هایش تسمه یک متری دارد همین امر موجب امنیت بیشتر محیط زندگی شده و همچنین بر زیبایی سازه می افزاید این نوع از لحاظ ایمنی برابر با حفاظ های 4 گل است اما از لحاظ کیفیت و زیبایی محصولی بالاتر از حفاظ های آکاردئونی است .

حفاظ سلطنتی :

این نوع یکی از ایمن ترین و زیباترین درب های آکاردئون می باشد که از لحاظ ایمنی به یک درب پنج گل و دوجداره برابری می کند تنها تفاوت این نوع با دیگر سازه های کنده کاری های صورت گرفته بر روی آن می باشد .

 

امتیاز شما
چند ستاره متعلق به ماست ؟
[Total: 2 Average: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *