محصولات صنایع فلزی

قیمت درب فرفورژه

درب فلزی نفر رو
درب فرفورژه

 درب فرفورژه

آهن فرفورژه کاربرد بالایی در تولید درب های انواع حفاظ درب و پنجره دارند . فرم دهی های بینظیر ، قیمت مناسب و کیفیت بالایی متریال در جوش پذیری و انعظاف پذیری به ما این موقعیت را میدهد تا تنوع و سفارشی سازی های لازم را آنطور که خود میخواهیم دنبال کنیم . از این رو کلیه درب های نفر رو و درب های پارکینگ  و سایر درب ها و دروازه ها میتوانند از آهن فرفورژه تولید شوند . از مهمترین درب های فرفورژه میتوان به درب نفر رو فرفورژه اشاره کرد . صنایع فلزی گلنرده سعید تولید کننده درب فرفورژه در شادآباد را همراهی کنید  تا از بیش از 1000 طرح گلنرده برای درب فلزی نفر رو آپارتمانی ، ویلایی ، اداری و ….. بهره مند شوید . تولیدی درب فرفورژه نفر رو ف یک و نیم لنگه ، دو لنگه و چند لنگه هب ارتفاع استاندارد 210 مدل لولایی و کشویی با بهترین متریال آهن فرفورژه در شادآباد . بهترین قیمت درب فرفورژه را از گلنرده سعید بخواهید

شماره های تماس

02166131800
09123464188
09120414813

درب فرفورژه با گلنرده ساعتی

انواع درب فرفورژه

درب های نفر رو درب هایی هستند که استاندارد چهارچوب آن برای ورود و خروج یک یا نهایتا دو نفر همزمان در نظر گرفته میشود  و نهایتا به عرض 120 سانتی متر ختم میشود . ارتفاع درب فرفورژه نفر رو متناسب را ارتفاع سقف ابزار ورودی درب بین 2 متر تا 220 میباشد . عمده فاکتور تعیین کننده قمیت درب فرفورژه نفررو را طرح های گلنرده درب ، وزن نهایی و ابعاد درب تعیین میکند .  انواع درب های نفرروز نیز از نظر کاربردی عبارتند از :

 • درب ورودی آپارتمان
 • درب ورودی خانه های ویلایی
 • درب ورودی نفر رو اداره جات
 • درب ورودی نفر رو سرویس های بهداشتی
 • درب ورودی نفر رو انبار  ، بالکن و آسانسور
 • درب ورودی نفر رو مغازه ها

درب فرفورژه نفر رو (درب ورودی)

قطعات گلنرده در ساخت انواع درب های فرفورژه و درب فرفورژه سی ان سی کاربرد دارند  کلیپی که در بالا مشاهده میکنید نمونه قطعات گلنرده ای میباشند که نمادی از تنوع و نوع آوری در تولید درب ها میباشند . زیبایی ، استحکام ، تنوع و قیمت ارزان این گلنرده ها نه تنها برای درب فرفورژه نفر رو بلکه برای کلیه محصولات آهن فرفورژه صدق میکند . پس شما هم میتوانید گوشه ای از این هنر ایرانی را در مناطل ، باغات ، اداره جات ، و کلیه اماکن تجاری و مسکونی خود داشته باشید

درب فرفورژه باغی

کلیه باغ های مزرعه ای و باغ ویلاها امروزه برای درب ورودی خود از بهترین طرح دربها استفاده میکنند . ما به شما پیشنهاد میکنیم درب فرفورژه باغی را انتخاب کنید . دربهای باغی که امروز در قالب دربهای با آهن فرفورژه تولید میشوند درب ورودی بیشتر باغهای زراعی و باغ ویلاهای شخصی دیده میشوند . اما چرا کاربران این طرح درب را برای باغ انتخاب میکنند ؟! نه عجیب نیست بلکه کلی ویژگی در این دربها نهفته است

با درب فرفورژه باغی دیگران میتوانند زیبایی باغ شما را نیز تماشا کنند

طرحی شیک ، قدیمی و کاملا چشمگیر را برای بینندگان جلوه میدهد

در عین زیبایی امنیتی بینظیر را با آهن فرفورژه همراه خواهید داشت

قیمت درب فرفورژه باغی نیز تفاوت چندانی با دربهای معمولی ندارد و بلکه میتواند ارزانتر باشد

درب فرفورژه طرح قدیمی

مدرنترین دربهای فرفورژه امروزی همان دربهای طرح قدیم هستند . با به روی کار آمدن درب های سی ان سی اکنو تولیدکنندگان بر این باورند که با این همه پیشرفت ، ارزش طرح های دربهای قدیم هنوز سر جایشان باقیست . راز این چشمگیر بودن طرح درهای قدیم این است که فرفورژه یا همان آهن فرفورژه طرح های قدیمی را میطلبند و ماشین آلات امروزی میتوانند این طرح ها را با گذشت زمان زیباتر جلوه بدهند اما اصل طرح را نمیتوانند عوض کنند . طرحهای درب فرفورژه به حدی روی طرحهای قدیم زیبا هستند که حتی پوشش پتینه کاری  و رنگ کاری قدیم هنوز مرسوم است و خود یک درب لاکچری محسوب میشود . جالب اینجاست که بر خلاف باورها ، قیمت درب فرفورژه طرح قدیم از دربهای نسل جدید گرانتر میباشد .

انواع دربهای فرفورژه طرح قدیم با گلنرده سعید تولید میشود

پتینه کاری و سفارش طرحها قدیمی با بهترین قیمت انجام میگردد

بکارگیری از انواع گلنرده های چدنی طرح طرح قدیم توسط ما انجام میگردد

همچنین این طرح های زیبا به صورت پروژه محور و تولید سری انجام میشود

درب فرفورژه طرح چوب

درب فرفورژه های دکمه دار طرح چوب با بکارگیری از چوب اصل  و درب فرفورژه دکمه دار و گلنرده های طرح قدیمی و آنتیک تولید میگردد . طرح های سفارش طرح چوب درب فرفورژه مورد نظر خود را نیز میتوانید به گلنرده سعید سفارش دهید   . سفارش انواع طرح های سفارشی  مشتری با طرح آنتیک و درب فرفورژه های طرح چوب ارائه پذیرفته میشود .

درب فرفورژه ویلایی ورق کاری شده 

درب های فرفورژه تولید ما از 80 کیلو تا 300 کیلوگرم متفاوت میباشند . طرح زیر تماما تولید گلنرده سعید و از ورق های ضخیم ، پروفیل ضخیم ، تسمه های فورج شه طرح دار و گلنرده های کنگره ای سنگین تولید شده است . مشتریان عزیز میتوانند هر نوع گلنرده ای برای ساخت این نوع درب سفارش دهند  و دربی کاملا ضد سرقت از ما تحویل بگیرند .

درب فرفورژه سی ان سی

زمان آن فرا رسیده است که تحول عظیم ورقهای سی ان سی را بپذیریم و کم کم جای درب های قدیمی را به درب فرفورژه جدید بدهیم . امروزه با استفاده از  دستگاه های سی ان سی تحولی عظیم در صنعت تولید دربهای فلزی رخ داده است که بیشتر مخاطبان  نگاهشان به این نسل طرح های پیشرفته کاملا متفاوت بوده و بدون شک انتخاب یک درب فرفورژه سی ان سی را در اولویت سفارش خود قرار میدهد . ورقهای روغنی  و ورق سیاه  ، انواع تسمه ها و پروفیل ها اکنون میتوانند زیر دستگاه های زیر کلی مزایا به یک درب ورودی بدهند که عبارتند از :

تنوع در طرح و رنگ که نکته بسیار مهمی در معیارهای فروش یک محصول است

قابلیت ماشین کاری پروفیل ، ورق و تسمه ها که فوق العاده درب را زیبا میکند

قابلیت ایجاد اشکال و چهره ها و…. کلیه شابلون های مد نظر مشتری متناسب با کاربرد درب

قیمت درب فرفورژه خام

کلی همکاری برای شما عزیزان همکار در خصوص تولید و توزیع درب فرفورژه خام داریم . این دربها به صورت تکی و عمده تولید و بفروش میرسند . دربهای فرفورژه خام را میتوانید بدون چهارچو و ست کامل آماده نصب از ما تهیه نمایید . نمونه گالری دربهای خام را میتوانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید . دربهایی تولید شده از گلنرده های فرفورژه  و چدنی با کیفیت عالی و بهترین آلیاژ آهن فرفورژه با قیمتی مقرون بصرفه را تنها با گلنرده سعید تجربه خواهید کرد .

درب فرفورژه خام مخصوص پروژه های مسکونی

دربهای خام مخصوص گاراژ و ورودیهای تجاری

دربهای نفررو خام فرفورژه 210*90 و 220*90

 

درب فرفورژ لوکس

سفارشی سازی درب فرفورژه از تنوع رنگی گرفته تا انواع گلنرده های حرفه ای از شما ، تولید با بهترین کیفیت از ما . گلنرده سعید آماده همکاری با شما عزیزان است تا بتوانیم آنچه را که مد نظر مشتریان است برآورده کنیم  و با ارائه محصولات لوکس درب  و پنجره و حفاظ های فرفورژه نظر شما عزیزان را جلب نماییم .  انواع دربهای لوکس در طرحهای مختلف با جدیدترین گلنرده های بازار  توسط ما تولید میشود . کلی آپشن سفارشی سازی در اختیار شما مشتریان است که اگر میخواهید طرح و قیمت درب فرفورژه را خود محاسبه کنید به گلنرده سعید آنها را ارائه کنید

تراکم  میلگرد های درب با سلیقه شما

تعداد و ابعاد گلنرده های درب فرفورژه به سفارش شما

ابعاد درب و ضخامت میلگرد و پروفیل و….. سایر یراق درب به سفارش شما انجام میشود

رنگ الکترواستاتیک روی درب به سفارش شما انجام میشود

درب فرفورژه سفارشی

شما یک گالری کامل از گلنرده ها پیش رو دارید که شامل انواع و اقسام گل نرده های چدنی ، کنگره ، تسمه های فورج شده ، کتیبه و دکمه های زیبا و جذاب میباشند . از طرفی طرح درب فرفورژه میتواند کاملا به سلیقه مشتری تولید شود . در مجموع کارشناسان ما به شما مشاوره ای برای انتخاب طرح بهتر خواهند داد تا درب فرفورژه مورد نظر خود را با تمامی جزییات به سلیقه خود طراحی کنید .

درب فرفورژه ریلی

در بیشتر سوله ها ، گاراژها و سالن ها و املاک وسیع به جای درب لولا بازشو از درب آهنی ریلی استفاده میشود . دربهای ریلی دربهایی هستند که معمولا عریض و بسیار سنگین هستند . این دربها از جنس آهن واز طرح های مختلف تولید و  کلاف میشوند . مشتریان عزیز میتوانند در هر سایز دلخواه و برای هر محیطی درب آهنی ریلی خود را سفارش دهند تا در اسرع وقت نسبت به تحویل سفارش شما اقدام کنیم. گلنرده سعید با  کمترین بازه زمانی کاری با بکارگیری از بهترین متریال  و ورق های طرح دار  و ضخیم در تولید درب فرفورژه  و یا دربهای طرح دار ریلی در خدمت شماست . جهت ثبت سفارش درب فلزی ریلی با شماره های بالا تماس بگیرید . نکات مهم درباره درب آهنی ریلی

حمل و نقل بیشتر دربهای ریلی با تریلی میباشد

کارشناسی محل برای تولید درب ریلی آهنی الزامی است

با تماس تلفنی از کارشناسان گلنرده سعید میتوانید قیمت تخمینی تولید و نصب درب فلزی ریلی را استعلام بگیرید

درب فرفورژه تمام گل با ورق ضخیم

نگران درب فرفورژه سنگین نباشید . یراق لولا و جک های آرام بند پیشنهادی ما به شما آسودگی خاطر خواهد داد تا علاوه بر داشتن یک درب ضد سرقت تمام عیار بتوانید زیبایی بی نظیری را با نصب درب فرفورژه تمام گل تجربه کنید . برای سفارش این درب میتوانید با ما تماس بگیرید  . این را نیز بدانید که ده ها طرح دیگر گلنرده برای درب فرفورژه موجود دارید .

درب فرفورژه طرح طاووس

یکی از اولین طرحهای درب فرفورژه که در قالب حیوانات  تولید میشد طرح درب فرفورژه طاووس بود . این طرح درب از بهترین طرح های کاربردی در تولدی دربهای ورودی ساختمان بود و اکنون هم در پروژه های ساخت و ساز ازین درب به وفور استفاده میشود . با روی کار آمدن  گلنرده های فرفورژه و  چدنی امروزه این  طرح درب مدرن تر شده است . قیمت درب فرفورژه طرح طاووس را میتوانید تنها با یک تماس از گلنرده سعید استعلام بگیرید تا از تولید تا نصب این درب ساختمانی همراه شما باشیم .

امنیت با درب فلزی نفر رو فرفورژه

از آنجایی که که معیارهای زیر را برای تولید انواع درب و حفاظ ها از جمله  درب های ورودی نیاز داریم گزینه ای بهتر از آهن فرفورژ] پیش روی ما نیست  . درب های فرفورژه کلیه نکات زیر را رعایت میکند :

 • یک درب ورودی باید در عین سبک بودن بیشترین استحکام را داشته باشد
 • زمینه پیاده سازی تنوع و خلاقیت در منبت کاری ها را باید داشته باشد
 • قیمت تولید آن مناسب  و در عین پیچیدگی ، زمان زیادی برای تولید در نظر گرفته نشود
 • پوشش پذیری ، جوش پذیری و فرم پذیری عالی داشته باشد که درب فرفورژه نفر رو همه این موارد را دارد

زیبایی با درب فرفورژه نفر رو

درب نفررو میتواند از هر متریالی تولید شود و هر آلیاژی ویژگیهای خاص خود را دارد . خیلی از درب های نفررو امروزه حتی از چوب نیز تولید میشوند که زیبایی چشمگیر خود را به نوبه خود دارد  . اما اینکه ما معیارهای بالا را به گلنرده ها یا همان آهن فرفورژه اختصاص میدهیم  و به شما درب فرفورژه نفر رو را پیشنهاد میکنیم نتیجه دیدگاه عامیانه است که نشان میدهد  درب های فرفورژه یک سرو گردن بالاتر از سایر متریال های تولید درب میباشد . هم درب ها فرفورژه و هم درب های فرفورژه سی ان سی به ما این امکان را میدهد تا :

 • تنوع در گلنرده ها در تولید انواع تزیینات روی درب
 • زیبایی بینظیری که کار بعد از پوشش  رنگ کوره ای به خود میگیرد
 • کیفیت بالا در جوشکاری و شابلون حفاظها
قیمت گلنرده چدنی روز بازار

قیمت درب فرفورژه

دربهای فرفورژه انواع و ابعاد متفاوتی دارند از این رو نمیتوان قیمتی ثابت برای این محصولات در نظر گرفت . از طرفی نوسان بالای قیمت مواد اولیه از سنگ آهن گرفته تا هزینه های جابجایی ، هزینه کوره و تولیدات و…. کلیه فاکتورهای تعیین کننده قیمت آهن که متاسفانه در ایران روزانه با حجم زیادی روبرو میشود به ما این اجازه را نمیدهد که قیمت درب های فرفورژه را در سایت درج کنیم . از این رو به جای درج قیمت درب فرفورژه ، به شما عزیزان فاکتورهایی که در تعیین قیمت نهایی اهمیت دارند را بازگو میکنیم

 • مهمترین فاکتور قیمت دربهای فرفورژه ابعاد درب میباشد  ( بر مبنای درب تک لنگه ، دو لنگه و…  )
 • طرح درب فرفورژه که تعیین کننده وزن نهایی آن میباشد نیز اهمیت بالایی در قیمت نهایی درب دارد
 • گلنرده های بکار رفته روی درب بسته به ابعاد و طرح گلنرده اهمیت زیادی در تعیین قیمت درب دارد
 • اینکه مشتری از ما قصد خرید داشته باشد  و از خدمات ارسال و نصب در محل نیز برخوردار باشد هزینه های دیگری نیز اعمال میگردد
 • شیوه همکاری ما با همکاران عزیز نیز در شرایط تسویه هزینه های متفاوتی نیز به همراه خواهد داشت
 • و در پایان نوسان قیمت ها خیلی اهمیت دارد که اکنون قیمت دربها ممکن است گاها روزانه دچار تغییر  گردد

لیست قیمت درب فرفورژه گلنرده سعید

ابعاد استاندارد درب فرفورژه نفر رو

دربهای ورودی تک لنگه یا نفررو  نمیتواند سفارشی سازی شود و باید پیرو استاندارد چهارچوب ورودی تولید شود   . اگر معماری ساختمان استانداردهای لازم را رعایت کرده باشد یکی از ابعاد زیر اسعاد درب ورودی  محیط شما میباشد

100*223  ، 116*223 ، 153*223

درب های فرفورژه نفررو خاص

گاهی طراحی های یک درب فلزی باید با معماری ساختمان وفق داده شود . از این رو برخی محیطها هستند که نیاز به طراحی خاصی در اسکلت ، یراق و گل نرده ها دارد  . برای نمونه سری به محصول درب مخصوص کافی شاپ بزنید تا به حقیقت موضوع پی ببرید .  محیطهایی که نیاز به طراحی خاص روی درب فرفورژه دارند عبارتند از :

 • درب ورودی کافی شاپ
 • درب ورودی رستوران
 • درب ورودی سفره خانه ها و ویلاهای شخصی
 • درب مخصوص سفارتخانه ها

مدلهای درب های فرفورژه

در گذشته دربهای فرفورژه به چند مدل معروف تولید میشدند که مدلهای هخامنشی ، تاجدار ، کلاسیک  ، سلطنتی و دربهای ساده بودند . اما با افزایش کارایی و عرضه و تقاضا و بالا رفتن آمار سخت و ساز مدلهای درب فرفورژه نیز توسعه یافت و به دلایلی امروز دیگر شماره مدلهای این دربها امکان پذیر نمیباشد . دلایلی همچون :

وسیع تر شدن میدان رقابت و به اصطلاح زیاد شدن دست

بالا رفتن آمار پروژه های ساخت و ساز و نیاز بیشتر

بالا رفتن آمار سرقت و نیاز به امنیت بیشتر

متنوع شدن قالب های گل نرده چدنی و فرفورژه

بالا رفتن اعتبار گالری تولید کننده

حفظ قیمت درب فرفورژه به طور ثابت برای مدت زمان تعیین شده

درب فرفورژه یک لنگه یا یک و نیم لنگه

دربهای یک و نیم لنگه فلزی را امروزه در ورودی های ساختمان های مسکونی و تجاری مشاهده کرده اید  . دربهای یک و نیم لنگه دربهایی با یک درب اصلی و یک درب کمکی هستند که درب اصلی تقریبا در عرض 78، 83 و 93 سانتی متر و درب کمکی نیز در عرض 23 ، 33 و 43 سانتی متر در نظر گرفته میشوند . درب اصلی همان کار درب نفررو را انجام میدهد . اما بسته به محیط مسکونی و محیط کار زمانی که ما نیاز به وسعت بیشتری  در فضای ورودی داشته باشیم لنگه کمکی میتواند جوابگوی کار ما باشد . از این رو دربهای یک و نیم لنگه فرفورژه میتوانند گزینه بهتری هم در نمای ظاهری و هم در میزان فضای ورودی کافی نسبت به درب نفررو باشند . اما :

 • از نظر قیمت مبلغی حدود دو برابر درب نفررو پرداخت نمایید .
 • نصب آن سخت تر میباشد
 • و همچنین نیاز به وسعت بیشتری برای نصب دارد که شاید نیاز به کنده کاری داشته باشیم
کاربرد درب یک و نیم لنگه فرفورژه

استاندارد ساخت درب فرفورژه

ما دو نوع استاندارد کیفی و ابعادی را باید در ساخت محصولاتی همچون درب و پنجره رعایت کنیم . گلنرده سعید نکات مهمی را به صورت خلاصه از آنچه که باید در تولدی درب و پنجره های فلزی رعایت کنید به شما توضیح میدهد

استاندارد کیفی درب فرفورژه

این استاندارد خد شامل استانداردهای دیگری میشود که عبارتند از :

 • کیفیت میگلرد فرفورژه مورد استفاده
 • کیفیت پروفیل آهن بکار رفته در چهارچوب درب
 • کیفیت تسمه های فرفورژه
 • کیفیت ورقهای معمولی و سی ان سی شده
 • کیفت جوشکاری co2 یا جوش معمولی از نوع قوس الکتریکی
 • کیفیت پوشش رنگ کوره ای
 • کیفیت قطعات گلنرده چدنی یا فرفورژه
 • و یراق آلاتی همچون لولا  و قفل و دستگیره که بایستی هر کدام نسبت به کیفیت متریال و ماشین کاریهای لازم استانداردها کافی جهت استفاده در درب فرفورژه را داشته باشند

استاندارد ابعادی درب فرفورژه

چه درب فرفورژه نفررو و چه کلیه دربهای دیگر و همچنین پنجره های فلزی همگی در چهارچوب های خاصی قرار میگیرند  و بایستی از نظر سایز قطر ، طول و عرض و  ارتفاع   ضخامت های منطبق با آنچه که تعریف شده است سازگار باشد . نکاتی همچون :

 • ضخامت میلگرد آجدار یا صاف
 • ابعاد پروفیل و ضخامت ورقی
 • ضخامت ورق های آهنی سیاه و روغنی هم برای درب و هم پنجره های معمولی و آکاردئونی
 • ابعاد  تسمه هم از نظر ضخامت و هم عرض تسمه باید متناسب با درب فرفورژه مد نظر ما باشد

تولید درب فرفورژه خاص

گاها بسته به محیط و شرایطی که در آن قرار داریم نیاز است تا از دربهای استفاده شود که در آن طراحی خاصی بکار رفته باشد . کلیه این طرح ها در مرحله اول نیاز به قطعات گلنرده خاص ، پوشش رنگ کوره ای خاص ، نوع تسمه و میلگرد طرحدار و طرح ماشین کاری مناسب دارد تا خاص شوند . اما در چه مکانی این درب های خاص بکار گرفته میشود اهمیت دارد  . طبیعتا محیطهای زیر را با برای درب فرفورژه خاص نفررو ، یک  و نیم لنگه و دو لنگه پیشنهاد میکنیم  :

 • کافی شاپ ها
 • رستوران های خاص با تم های خاص
 • درب اصلی موزه ها  ( طرح های تاریخی و همچنین اضافه کردن پتینه کاری  )
 • درب اصلی سفارتخانه ها  ( بسته به فرهنگ کشور و نمادهای ویژه که با قطعات گلنرده ساخته میشود  )
 • درب ورودی باغها لاکچری

تولید درب فرفورژه آکاردئونی

درب های آکاردئونی نوعی دیگر از دربها و بلکه بهتر است بگوییم حفاظ های فرفورژه بشمار میروند که انواع کشویی و لولایی آن را امروزه در ورودی هر آپارتمان میبینیم . این درب ها طرح آکاردئونی داشته و جهت حفاظت بیشتر و گاها به عنوان درب شناخته میشوند . بیشتر این حفاظ ها از تسمه های آهنی فرفورژه سخت شده تک یا تسمه دوبل تولید میشوند و به صورت جوشی یا لولایی مونتاژ و در طرح های مختلفی ارائه میشوند . رایجترین دربهای فرفورژه آکاردئونی عبارتند از :

 • درب آکاردئونی 3 لوزی
 • درب آکاردئونی 4 لوزی
 • درب آکاردئونی تمام لوزی
 • درب آکاردئونی تسمه خم
 • درب آکاردئونی پرچ مخفی
 • درب آکاردئونی فرفورژه پرچ دوبل

نکته : بیشترین دربهای فرفورژه آکاردئونی نفررو بوده و در ورودی آپارتمان ها بیشتر استفاده میشوند

درباره درب آکاردئونی بیشتر بدانید

چرا خرید درب فرفورژه نفر رو  از گلنرده سعید ؟

صنایع فلزی گلنرده سعید بیش از 15 سال سابقه مفید در زمینه تولید گلنرده دارد

درب فرفورژه نفر رو یکی از صدها محصولات و تنوعات در تولید ماست

ما محصولات را با  قیمت کف بازار شادآباد  به شما خواهیم داد

قیمت دربهای فرفورژه ما با حذف کلیه رابط ها  با حد اقل لیست قیمت روز محاسبه میشود

تخصص ما در این زمینه در راستای بازار گلنرده ها و مورد اعتماد کسبه میباشیم

درب فرفورژه باغ

تولید درب فرفورژه باغ و ویلا جدیدترین طرح ها مدلهای درب ورودی را نیاز دارد چرا که ویلا و باغ مهمتر از بحث امنیت حفاظ های روی دیوار و درب های ورودی به بحث زیبایی در اشاره دارد . کارگاه تولید فرفورژه گلنرده سعید طرح های زیادی برای ارائه دارد و این طرح ها از فرفورژه خام تا تولید و بهترین دربهای فرفورژ با پوشش رنک الکترواستاتیک در محیط کار شرکت پیش میبرد و از این جهت با صرفه جویی در هزینه های بیرو بهترین قیمت را ارائه میکند . دربهایی که از صفر تا صد خودمان تولدی میکنیم عبارتند از

 • کلیه دربهای فرفورژه نفررو
 • انواع دربهای یک و نیم لنگه مخصوص کافی شاپ ، بانک ها و….
 • کلیه دربهای دو لنگه و دربهای پارکینگ
 • دربهای سایز بزرگ چند لنگه فرفورژه
 • انواع دربهای آکاردئونی کرکره ای و ثابت
 • پنجره های فرفورژه با درب بازشو و کشویی

قطعات فرفورژه برای دربها

شمارش تعداد قطعات گلنرده مخصوص درب و پنجره ها کار ساه ای نیست اما کل این گل نرده ها یا همان فرفورژه خام در هر کارگاه تولید فرفورژه به دو دسته گلنرده چدنی و فرفورژه تقسیم میشود . فلز چدن پروژه ای کاملا جداگانه از آهن فرفورژه است اما از آنجایی که هر دو بر پایه آهن هستند  و پا به پای هم در قطعات گلنرده رقابت میکنند  تنوع کار را بالا برده و دیگر اکنون  تغییر ابعاد و اندازه ها نیز برای تولید درب فرفورژه با قطعات گلنرده کار دشواری نخواهد بود . مواردی که میتوان معیار دسته بندی گلنرده ها از نظر مدل دانست عبارتند از :

 • جنبه زیباسازی دربهای فرفورژه
 • جنبه تغییر هزینه های نهایی ( ارزانتر یا گرانتر باشد  )
 • جنبه اختصاص دادن برخی گلنرده ها برای برخی محیط خاص ( مانند گلنرده های مخصوص مساجد  ، حسینه ها و….  )
 • جنبه وزن درب فرفورژه که گاها نباید زیاد سبک یا سنگین باشد
 • و  در نهایت ابعاد کلی درب که تعداد و سایز  و مدل گلنرده در آن نمیتواند یکسان باشد
دربهای سی ان سی فلزی با گلنرده سعید

گالری محصولات درب فرفورژه

محصولات روز تولید گلنرده سعید در قالب دربهای فرفورژه روزانه در گالری زیر  آپدیت میشود . تولیدی درب فرفورژه گلنرده سعید با بکارگیری از بهترین محصولات تسمه و پروفیل ، گلنرده های چدنی و فرفورژه در طرح های روز  ، کیفیت عالی جوشکاری و …. بهترین دربهای ورودی ، درب دو لنگه و چند لنگه پارکینگ و کلی دربهای لوکس دیگر را برای شما عزیزان در نظر دارد . با ما تماس بگیرید و بهترین طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید

جهت استعلام قیمت درب فرفورژه مورد نظر با ما تماس بگیرید

انواع درب های فرفروژه

درب ها از عناصر ورود به منزل محسوب شده و علاوه بر اینکه نمایی یبا به منزل می بخشد ایمنی و امنیت ساکنین و اسباب و تجهیزات منزل را فراهم می کند بنابراین متریال به کاررفته در ساخت و طراحی درب از اهمیت بالایی برخوردار است یکی از این سازه های محبوب از لحاظ زیبایی و نیز مستحکم و مقرون به صرفه که قابلیت طراحی با نمای ساختمان مدرن و نیز کلاسیک را دارا می باشد انواع درب های فرفروژه است که مناسب باغ , ویلا , ساختمان مسکونی , تالار و ….. می باشد .استفاده از درب های فرفروژه می تواند به نمای ساختمان شما نمایی زیبا و منحصر به فرد ببخشد .

انواع درب های فرفروژه

درب های فرفروژه تالاری :

در بیشتر ساختمان های مجلل و بزرگ از درب حیاط فرفروژه استفاده می کنند چرا که این سازه ظاهر بسیار زیبا و چشم نواز دارد از انواع درب های فرفروژه , درب های تالاری است ؛ قرینه بودن در شکل در زیبایی این درب ها نقش مؤثری داشته همچنین قیمت مناسبی دارند از دیگر ویژگی های این درب ها فاصله با ورق و یا پوشش درب می باشد که موجب شده تا تماس با کادر درب سخت باشد .

درب های فرفروژه باغی :

درب هایی که برای باغ ها انتخاب می شود معمولا از جنس فلز هستنداز جمله درب های زیبا و پرفروش برای باغ ها که در مدل های کلاسیک و مدرن ساخته می شود درب های فرفروژه باغی است چرا که یکی از مهم ترین ملاک برای خرید درب باغ انتخاب دربی ساده و شیک است جوشکاری قطعات فلزی این درب ها با الکترود و جوشکاری قطعات چدنی با co2 صورت میگیرد .

درب های فرفروژه ویلایی :

آنچه باعث زیباتر شدن نمای ساختمان ویلا می شود دکوراسیون داخلی و نیز نمای بیرونی به خصوص درب استفاده شده در آن می باشد از انواع درب های فرفروژه نوع ویلایی این سازه است زیرا نسبت به درب های چوبی انتخاب برتری است و در برابر ضربه , سرما و گرما , نفوذ حشرات , حریق و آتشسوزی مقام بوده و امنیت بالایی دارند درب های ویلایی فرفروژه در مدل های کلاسیک و مدرن ساخته شده و با توجه به نمای ساختمان انتخاب می شوند این سازه به کمک دستگاه های پیشرفته و روش کوره ای رنگ آمیزی شده و برای زیبایی بیشتر در برخی از قسمت ها از شیشه سکوریت استفاده می شود .

درب های فرفروژه ساختمان مسکونی :

در درب های فرفروژه ساختمانی انواع شکل های مختلف پرندگان , گیاهان و گل های زیبا به کاررفته است این درب ها دارای قطعاتی جذاب و برجسته در ابعاد کوچک و بزرگ جذابیت و ظرافت نقش ها را به روی سازه با زیبایی تمام حک کرده است فلزات گران قیمت بسیار ساده و آسان بازسازی شده و به هم متصل می شوند .

درب های فرفروژه تک لنگه و دولنگه :

درب های فرفروژه تک لنگه در ویلا ها و باغ هایی که محدودیت جا ندارند کاربرد دارد  این نوع از لحاظ زیبایی بهترین درب فلزی پارکینگ به شمار رفته چرا که نیاز نیست از وسط باز شوند نوع دو لنگه این سازه بیشتر در صنعت ساختمان کاربرد دارد ساختمان های جنوبی کم عرض با توجه به شرایط سازه از این درب ها استفاده می نمایند تقارن بر دولنگه درب باعث زیبا تر شدن قطعات فرفروژه بر روی درب می باشد .

درب فرفروزه تک لنگه

سازه های فرفروژه یک گزینه به خصوص و ویژه برای انتخاب در منزل می باشد ؛ امروزه می توان در قسمت های مختلفی از یک سازه و یا دکوراسیون مصارف و کاربردهای آن را مشاهده نمود فرفروژه باعث شده که اهن شکل پذیر شود و بتوان از آن در ساخت و طراحی اشکال مختلف استفاده نمود فلز آهن در گرمای بالا به خوبی ذوب شده و سپس به آسانی در انواع طرح ها و اشکال مختلف در می آید این سازه ها به دلیل طرح های زیبا و چشمنواز خود , استحکام بالا همچنین مقرون به صرفه بودن بسیار پر طرفدار و محبوب هستند از جمله سازه های پر طرفدار فرفروژه می توان به درب فرفروژه تک لنگه اشاره نمود .

 • درب فرفروژه تک لنگه چیست ؟
 • انواع مدل درب های فرفروژه
 • ابعاد درب های فرفروژه
 • رنگ کاری درب های فرفروژه

درب فرفروژه تک لنگه چیست ؟

درب فرفروژه تک لنگه یکی از سازه های محبوب و پر طرفدار بین مردم بوده که مطمئنا همه ما تا کنون با عبور از خیابان ها یا کوچه ها و…. آن را مشاهده کرده ایم این درب ها به دلیل ظاهر چشم نواز و نیز قیمت مناسبشان و ایمنی و استحکام بالایی که ایجاد می کنند بسیار محبوب هستند درب های فرفروژه در قالب های درب های نفر رو , درب های باغ , درب های ویلایی , درب های پارگینگ و نیز درب های حیاط طراحی شده و در مدل مختلف , ابعاد متنوع و با توجه به سبک ساختمان انتخاب و مورد استفاده قرار میگیرند .

انواع مدل درب های فرفروژه

درب فرفوژه کلاسیک معمولا برای ویلا , باغ درب حیاط و فضای سبز استفاده می شود و در برخی نیز برای طراحی منحصر به فرد از تلفیق فولاد و شیشه استفاده شده همچنین در طرحی دیگر از فولاد استفاده شده که برش لیزری روی آن صورت میگیرد  در بهای مدرن ا جنس فلز ساخته شده تا علاوه بر تأمین زیبایی امنیت را نیز تأمین می نماید این نوع در برابر آب و هوای متغیر و امنیت بالایی دارند ,درب فرفروژه تک لنگه و دو لنگه , در مدل های تاجدار , هخامنش , سلطتنی و ساده طراحی و ساخته می شوند.

ابعاد درب های فرفروژه

آهنگران و طراحان این سازه درب فرفروژه تک لنگه و انواع درب های ورودی خانه , ویلا , باغ و… را در حدود 20 سایز مختلف طراحی می نمایند در صورت اشاره به چند مورد از محصولات خود پرفروش خود می توان به موارد زیر اشاره نمود .

 • عرض درب های نفر روی ورودی ساختمان به صورت دو لنگه 2 , 65/2 , 15/ 3 و ارتفاع آن 23/2 سانتی متر
 • عرض درب نفر روی ساختمان به صورت تک لنگه و نیم لنگه 08/1 , 16/1 متر و ارتفاع 23/2 متر
 • عرض درب پارگینگ 2 الی 65/2 مترو ارتفاع 23/2 متر

رنگ کاری درب های فرفروژه

یکی از مهم ترین ویژگی های درب های فرفروژه میزان رنگ پذیری آنهاست به طوری که با رنگ نمای ساختمان به خوبی هماهنگ می شود رنگ کاری آنها به دو روش اپوکسی یا کوره ای استاتیک صورت میگیرد به منظور رنگ پذیری بهتر قبل از عملیات رنگ کاری با حلال شست و شو و چربی زدایی می شود .

محاسبه قیمت درب فرفورژه

با در نظر گرفتن  نوسان های قیمتی هزینه های نیروی انسانی ، هزینه  مواد اولیه و فاکتورهایی همچون قیمت نفت ، هزینه های جابجایی و سنگ آهن و کلیه متریال های پایه آهن  محاسبه قیمت نهایی درب فرفورژه کار سختی میباشد . بدین دلیل از  درج قیمت ها در وبسایت معذور میباشیم . حال به دلیل  اینکه مشتریان عزیز از ما میپرسند برای تعیین قیمت درب فرفورژه  باید چه مواردی را در نظر گرفت :

 • ابعاد هر لنگه درب  و مقایسه   ابعاد دربهای دو لنگه
 • ضخامت ورق در  دربهای فرفورژه سی ان سی و ضخامت گلنرده در دربهای معمولی
 • ابعاد گلنرده نصب شده روی درب
 • نوع جوشکاری و کیفیت جوشکاری درب
 • تعداد دربهای سفارش مشتری که در موارد پروژه محور قیمت درب طبیعتا شامل تخقیق هایی میشود

درب فرفورژه ساده

دربهای فرفورژه با توجه به مدرنیزه شدن سیستم کوره و فرم دهی میلگردها  مدرن شدن دستگاه های ساخت قالب گلنرده امروزه بیش از هر زمانی نظر مخاطبان را به خود جلب میکند . اما برخی دربهای استاندارد هستند که همیشه با یک طرح  و در ابعاد استاندارد تولید و توزیع میشوند . دربهایی با طرح ساده بدون گلنرده یا گلنرده هایی که به صورت رایج تولید میشوند به صورت سری در گلنرده سعید تولید میشود . آنچه که باید درباره درب فرفورژه ساده بدانید

 • کلی دربهای فرفورژه طرح ساده در گلنرده سعید آماده فروش میباشد
 • زمانی برای پروسه تولید برای مشتری در نظر گرفته نمیشود و محصول آماده بارگیری میشود
 • قیمت درب فرفورژه ساده همیشه قابل استعلام است و میتوانید با راحتی قیمت نهایی را استعلام کنید
 • همکاران عزیز و پیمانکاران میتوانند این دربها را روی تیراژ با تخفیف خریدار نمایند

درب فرفورژه ویلایی

دربهای فرفورژه ویلایی 3 نوع دارند . نوع اول مختص دربهای حیاط ویلایی هستند که هم درب  ورودی نفررو دارند و هم درب ماشین رو هستند .  نوع دوم درب ورودی ویلایی میباشند مخصوص ساختمان های ویلایی مسکونی که ورودی حیاط و نفررو  آنها در یک سمت ساختمان نیست  بلکه ورودی نفررو جلو ساختمان  و ورودی ماشین رو پست ساختمان است در این مورد ضرورتی در ست کردن درب فرفورژه نفررو  و ماشین رو با یکدیگر نیست چرا که این دو درب کنار یکدیگر نیستند . نوع سوم دربهای فرفورژه ست ویلایی میباشد که شامل یک درب پارکینگ دو لنگه یا 3 لنگه و یک درب نفررو کنار آن میباشد . این نوع درب ویلایی رایج ترین دربهای فرفورژه برای ساختمان های ویلایی میباشد . البته این بستگی به معماری نوین دارد  و شما عزیزان میتوانید قیمت درب فرفورژه را در خصوص هر 3 مورد طرح دربها از گلنرده سعید استعلام بگیرید

گل نرده ، نمای درب فرفورژه

همینطور که در کلیه دربهای فرفورژه این برگه مشاهده کردید بیشترین نمای درب را گلنرده ها تشکیل داده اند . این گلنرده ها هم در متریال آهن فرفورژه و یا از متریال چدن تولید میشوند  و توسط مهندسین  طراحی و تولید میوشند . بکارگیری از گلنرده های جدید از فاکتورهای اصلی تنوع و خلاقیت تولید دربهای فلزی  مخصوصا دربهای فرفورژه میباشد . آنچه که گلنرده ها را در قیمت درب فرفورژه ، میزان فروش یک محصول و آمار فروش شرکت  و جذب نیرو میکند  طبیعتا به دلیل خواص و ویژگیهای جالب آهن فرفورژه و گلنرده ها میباشد که عبارتند از :

زیبایی طرحها و قالب گیری حرفه ای

تنوع بالا در طرح گلنرده ، ضخامت و ظریف کاریهای روی گلنرده

قابلیت تولید در هر ابعادی که مد نظر مشتری برای درب فرفورژه میباشد

استحکام بسیار بالا و مطمئن و ضد سرقت در عین زیبایی

2 نظر در “قیمت درب فرفورژه

 1. کرایه جرثقیل گفت:

  ممنون از مطالب مفیدتون.

  1. saeed گفت:

   سپاسگذاریم بزرگوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *