مقاله های فلز

پروفیل کناف چیست ؟

پروفیل کناف

پروفیل کناف چیست ؟ ( جهت مطالعه )

پروفیل ها به مفهوم مقطع ثابت با طول زیاد بوده که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد در رابطه با کناف باید گفت که صفحه روکش دار قطعی بوده و در صنعت ساختمان سازی پیشینه ای دور دارد در سقف ها و تیغه های کناف از سازه های فلزی یک تکه گالوانیزه استفاده می شود تولید پروفیل کناف نیز از شکل دهی ورق های فولادی گالوانیزه به روش نورد سرد با دستگاه رول فرمینگ و با ضخامت 3 الی 6 میلی متر تهیه می شوند در واقع این پروفیل همان زیرسازی کناف یا زیرسازی گچ برگ بوده تا بدین طریق گچبرگ به درستی در سقف باقی بماند . گلنرده سعید تولید کننده حفاظ های آکاردئونی با طرح های جدید درب های آکاردئونی در خدمت شماست . جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با :

  • انواع پروفیل کناف
  • مهم ترین اجزا در زیرسازی پروفیل های کناف
  • قیمت خرید پروفیل های کناف

گالری حفاظ آکاردئونی

انواع پروفیل کناف

پروفیل های C :

این نوع پروفیل کناف برای دیوارهای غیر باربری که نقش تقسیم فضاهای داخلی ساختمان را دارا می باشند مورد استفاده قرار میگیرد این ساختار حاوی قاب های فولادی سبک طراحی شده با مقاطع c و U بوده که صفحات روکش دار گچی یا صفحه سیمانی در یک یا چند لایه توسط پیچ مخصوص بر روی آن نصب می گردد .

پروفیل های U :

پروفیل های رانر یا یو از جمله مهم ترین اجزای زیرسازی بوده و در زیرسازی دیوار کناف , سقف کاذب کناف و… کاربرد دارد سازه رانر به صورت مقطع یو شکل ( ناودانی شکل ) است و تثبیت کننده استاد می باشد .

نبشی L 25 :

 این نوع پروفیل در محل تلاقی دیوار به سقف کاذب نصب شده و تعیین کننده تراز سقف کاذب است همچنین می تواند نقش حمال را داشته و به عنوان تکیه گاه عمل کند .

فروشگاه گلنرده در تهران

پروفیل های UH36 :

این مدل ساختاری افقی بوده که برای طراحی اویز ترکیبی به عنوان قسمتی از زیرسازی سقف کاذب کاربرد داشته و در دسته بندی رانرهاست این نوع مناسب سقف هایی با آویز بیش از 20 سانتی متر است .

مهم ترین اجزا رد زیرسازی پروفیل های کناف

مهم ترین اجزا در سازه پروفیل کناف شامل سازه درز پروفیل کناف که مناسب پوشش دهی درزهاست ؛ سازه محافظ گوشه , مورد استفاده برای نصب روش های خارجی پروفیل کناف بوده و در ایجاد لبه های یکنواخت و مثلثی تأثیر دارند ؛ از دیگر اجزا می توان به سازه لبه اشاره نمود که به صورت صاف و یکنواخت و محافظ لبه ها بوده و در دکوراسیون کاربرد دارد آخرین اجزا نیز مختص به صفحات گاردکس است ؛ هسته گچی این پانل به شکلی است که دو طرف آن توسط صفحه دارای لایه فایبر گلاس پوشانده است , هسته آن از الیاف و مواد سیلیکونی است و چگالی آن به صفحات مقاومت می بخشند .از جمله ویژگی های آنها می توان به سازگاری بالا با محیط زیست , مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر حرارت اشاره نمود .

قیمت خرید پروفیل های کناف

این مجموعه یکی از معتبرترین شرکت ها در رابطه با تولیدات و واردات انواع مصالح ساختمانی بوده که معصولاتی طبق استاندارد روز و با کیفیت بالا تولبد می نماید در تعیین قیمت پروفیل های کناف کیفیت متریال استفاده شده , ابعاد , قیمت روز آهن آلات و… تأثیر گذار هستند .

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *