حفاظ شاخ گوزنی در شهریار

حفاظ شاخ گوزنی بوته ای  ساده و خاردار در شهریار  ، حفاظ شاخ گوزنی آبشاری ساده و سر نیزه ای در شهریار  ، حفاظ شاخ گوزنی طرح  نخل مرداب در شهریار  ،  حفاظ لیلیوم در شهریار  ، حفاظ مدل  پای مرغی شاخ گوزنی در شهریار  ، حفاظ نیزار شاخ گوزنی در شهریار  ، حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 50 سانتی متر ، 60 ، 70 ، 80 ،90 ، 100 ، 110 ، 120 ، 130 ، 140  و 150 سانتی متر در شهریار  ، ساخت انواع حفاظ  فرفورژه با میلگرد سایز 8 تا 14 سانتی متر و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی در شهریار 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی برای شهریار (نمونه کار)

ساخت حفاظ شاخ گوزنی برای شهریار (نمونه کار)

ساخت حفاظ شاخ گوزنی برای شهریار (نمونه کار)

حفاظ شاخ گوزنی در شهریار

شهریاد پر از باغ و ویلاهای شخصی است و این روزها بسیاری از این باغ ها بیرون شهر قرار دارند . با دیوارکشی و یا حصار کشی دور زمین نمیتوانید امنیت کافی برای باغ خود داشته باشید . بدون شک آخرین گزینه امنیتی شما حفاظ شاخ گوزنی خواهد بود . پس همین الان دست به کار شوید و قبل از اینکه ملک شما مورد سرقت قرار گیرد با کمترین هزینه حفاظ شاخ گوزنی خود را سفارش دهید . تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در شهریار را به گلنرده سعید بسپارید تا از تولید تا نصب در محل کلیه خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه کنیم . لازم به ذکر است در صورت نیاز کارشناسی در محل نیز انجام میگیرد . جهت امنیت بیشتر باغ و ویلای خود در شهریار ، وایین ، صفادست ، مارلیک ، ملارد ، امیریه ، باغستان و اندیشه حفاظ شاخ گوزنی بوته ای ، نخلی ، آبشاری و لیلیوم و کلی طرح های دیگر شاخ گوزنی در راس تولید گلنزده سعید میباشد

محله شهریار تهران

یکی از خوش آب و هوا ترین محله های پایتخت محله شهریار تهران می باشد که دارای باغات متنوع و فراوان و آب و هوای مطبوع خود باعث شده است تا افراد زیادی جذب این منطقه و خواستار سکونت در آن شوند تأسیس این محله به سال 1331 باز می گردد که هنگام تأسیس جمعیت آن حدودا 5000 نفر بود مفهوم شهریار بر خلاف باور عمومی به مفهوم یاری دهنده شهر نمی باشد بلکه در دستور زبان پهلوی این لغت از واژه شهردار به مفهوم فرمانروا و پادشاه به دست امده است در ادامه به این محله سرسبز که نگین سبز غرب استان تهران را به خود گرفته است می پردازیم .

 • محله شهریار تهران کجاست ؟
 • دسترسی شهریار تهران
 • محله های شهریار
 • بهترین منطقه های شهریار
 • آب و هوای شهریار
 • آب و هوای شهریار تهران
 • امنیت محله شهریار

محله شهریار تهران کجاست ؟

محله شهریار تهران در چهل کیلومتری غرب پایتخت قرار دارد این محله از قسمت جنوبی منتهی شده به پرند , از قسمت شمالی محدود شده به جاده مخصوص تهران – کرج , از قسمت شرقی انتها یافته با شهر قدس و از سمت غربی نیز با ملارد همجوار است .

دسترسی شهریار تهران

از دیگر مزایای زندگی در محله شهریار دسترسی آسان به دیگر نقاط پایتخت از لحاظ وسایل نقلیه عمومی است که رفت و آمد را برای اهالی ان آسان نموده است . پایانه اتوبوسرانی شهریار واقع در میدان نماز است نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله نیز ایستگاه مترو انقلاب اسلامی می باشد .

محله های شهریار

 • منطقه مرکزی
 • منطقه کهنز
 • منطقه وائین
 • منطقه امیریه
 • منطقه جعفریه

بهترین منطقه های شهریار

 • شهرک تیسفون واقع در جنوب شهرک اندیشه بین شهرستان ملارد و شهریار
 • منطقه امیریه واقع در مرکز شهر

آب و هوای شهریار

آب و هوای شهریار به دلیل باغات میوه متنوع و فضاهای سرسبز آن بسیار مطبوع و دلپذیر است در باغات این محله انواع میوه ها از جمله هلو , زردالو و آلبالو و…. کشت می شود این محله دارای یک جریان آب و هوایی است که با عنوان باد شهریار شناخته شده است وزش باد ان از سمت غرب به شرق با اندکی تمایل به سمت جنوب می باشد اکثر ساکنان بومی ان نیز در باغات و مراتع به کشاورزی و دامداری می پردازند .

امکانات شهریار تهران

محله شهریار تهران علاوه بر باغات و فضاهای سرسبز از لحاظ دیگر امکانات در حد مطلوبی قرار دارد امکانات این محله شامل , بیمارستان سجاد , بیمارستان تأمین اجتماعی شهریار , مناطق گردشگری و تفریحی مانند تخت کیکاووس , قلعه دهشاد که شبیه ارگ بم است ,  رستوران بزرگ ارکیده , باغ رستوران و کافی شاپ ستاره , رستوران فانوس طلایی , رستوران عمارت فرنگی , باغات سر سبز و حاصلخیز , درمانگاه ها , اورژانس شبانه روزی , کتابخانه , سالن ورزشی , استخر و…….از جمله امکانات این محله می باشند .

امنیت محله شهریار

به گفته سرهنگ سید نقی افتخاری , به دلیل وجود باغات و اراضی بیابانی فراوان این محله بستر مناسبی را برای مجرمان فراهم کرده است همبن دلیل نیز باعث شده است تا بیشتر مجرمان برای از نقاط مختلف استان تهران جهت ارتکاب جرم به این محله بیایند این مقام مسئول افزود سه کلانتری با توجه به نیاز منطقه شرایط امنیتی و میزان وقوع جرم در مناطق شهریار , نصیرآباد و شهرک جعفریه احداث خواهند شد که تأثیر چشمگیری در کاهش جرایم خواهد داشت .

سایر طرح های حفاظ شاخ گوزنی را ببینید