محصولات صنایع فلزی

حفاظ سرنیزه روی دیوار

حفاظ آبشاری فرفورژه

حفاظ سرنیزه روی دیوار

آهن فرفورژه امروزه یکی از مهمترین متریال های در تولید محصولات گلنرده میباشد . حفاظ های روی دیوار مدلهای مختلفی دارند که برخی از آنها عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای، حفاظ بوته ای و حفاظ سرنیزه روی دیوار و انواع مدلهای دیگر که طی هر تولید طرح آن را گلنرده سعید در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت . همراه ما باشید با کلیاتی از حفاظ سرنیزه روی دیوار تا ارتفاع 160 سانتی متر  و مقایسه حفاظ آبشاری فرفورژه با سایر حفاظ ها . شما کاربارن عزیز  میتوانید جهت سفارش این محصول به برگه تماس با ما مراجعه کنید .  . در ضمن خدمات نصب نرده حفاظ روی دیوار نیز با بهترین قیمت صورت میگیرد .

نمونه کارهای نصب شاخ گوزنی

ویژگیهای حفاظ سر نیزه فرفورژه

حفاظ های فرفروژه در مدل سرنیزه میتواند از برخی جهات بهترین حفاظ مورد استفاده باشد . طبیعتا بهترین انتخاب ما در نوع نرده حفاظ روی دیوار بسته به نوع کاربری محیط ما و موقعیتی که در آن قرار داریم دارد . اما در حالت کلی میتوان کلیه حفاظ های شاخ گوزنی و سار حفاظ ها را به دلیل برخی ویژگیهای مشترک در هر محیطی که خواستیم استفاده کنیم . ویژگیهای خاص حفاظ سرنیزه فرفورژه عبارتند از :

 1. تولید آن در ارتفاعات بیشتر نسبت به سایر حفاظ ها
 2. زیبایی بیشتر این نوع حفاظ نسبت به کلیه حفاظ های گلنرده
 3. تولید و نصب آسان تر نسبت به نصب حفاظ لیلیوم ، شاخ گوزنی ، بوته ای و حفاظ نخلی

انواع حفاظ درب و پنجره با گلنرده سعید

تاریخچه حفاظ آبشاری فرفورژه

اگر نگاهی به فیلمهای تاریخ داته باشیم میبینیم که در عصر آهن زمانی که بین کشورها نبردی رخ میدادم در اردوگاه ها و حصارهای دور قلعه و شهر پایتخت و مقرهای اصلی دور تا دور از تیرچه های چوبی با سرنیزه آهنی استفاده میشود  . که رفته رفته پایه های چوبی نیز جای خود را به میلگرد آهنی در سده های بعدی داد . اما استفاده از سرنیزه ها از همان ابتدای عصر آهن نقظ محافظت از فرد یا مقر یا هر محیط دیری میشد . امروزه نیز از این سرنیزه ها در حفاظ سرنیزه جهت حفظ امنیت استفاده میشود  . در واقع میتوان با توجه به آثار بجا مانده از انواع سرنیزه های آهنی تاریخچه سرنیزه فرفورژه را به حدود 3000 سال پیش در ایرانی ف هندوستان و یونان باستان تعلق داد

از تولید تا نصب حفاظ سرنیزه فرفورژه

آیا همه حفاظ های روی دیوار از میلگرد تولید میشوند ؟

آنچه که در ظاهر حفاظهای سرنیزه ای میبینید میلگرد آهنی صاف و یا آجدار است . اما با در نظر گرفتن این نوع حفاظ شایر به این فکر باشید که سایر حفاظ ها از میلگرد آهنی تولید نمیشوند . اما اینگونه نیست . کلیه مدلهای حفاظ های روی دیوار از قطعات گلنرده تولید میشوند و تنها در ظاهر و نوع کلاف با هم متفاوت میباشند . ما از صفر تا صد محثلات گلنرده سعید با آهن فرفورژه سر و کار داریم . اما سوالی که برای همگان پیش می آید این است که : بهترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟  پس ما حفاظ آبشاری را در اینجا برا مثال با سایر حفاظ ها مقایسه میکنیم

حفاظ آبشاری فرفورژه یا حفاظ سرنیزه

این اصطلاح برای یک نوع محصول بکار میرود  . در حفاظهای سرنیزه ما یک راسته نرده حفاظ به شکل 90 درجه داریم که از این رو به آن حفاظ سرنیزه میگویند . از طرفی هم ما یک راسته میلگرد که توسط دستگاه لوله خم کن خم شده است داریم که نام آن را نیز میتواند به حفاظ آبشاری فرفورژه تغییر دهد . از این رو گاها برخی کاربران تصور میکنند این اصلاحات برای دو دسته حفاظ بکار میروند .

مقایسه حفاظ سرنیزه فرفورژه با حفاظ شاخ گوزنی

 • حفاظهای سرنیزه ای زیبایی تقریبا مشابه بلکه بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد
 • از نظر ارتفاع میتواند در جلوگیری از نفوذ سارقین بهتر عمل کند
 • اما از نظر مانور دادن سارقین ، امنیت بیشتر را میتوان به شاخ گوزنی ها عنوان داد
 • از نظر تولید و نصب نسبت به حفاظ شاخ گوزنی راحت تر است
 • اما از نظر تراکم حفاظهای شاخ گوزنی گزینه بهتری نسبت به حفاظ سرنیزه میباشد

مقایسه حفاظ آبشاری های سرنیزه با حفاظ بوته ای

در این مقایسه 3 نکته اساسی وجود دارد

 1. زیبایی حفاظ آبشاری فرفورژه بسیار بالاتر از حفاظ بوته ای فرفورژه میباشد
 2. دوم اینکه تولید و نصب حفاظ سرنیزه بمراتب ساده تر از حفاظهای بوته ای است
 3. سوم اینکه امنیت حفاظ های بوته ای بالاتر از حفاظ های سرنیزه است
طرح های جدید حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *