محصولات صنایع فلزی

مزایای درب آکاردئونی

دربهای آکاردئونی

مزایای درب آکاردئونی

یکی از مواردی که امروزه از الزامات ورودی آپارتمان ها و اماکن اداری به شما میرود حفاظ آکاردئونی میباشد . شاید ما به خوبی از مزایای درب آکاردئونی آگاه نیستیم اما اگر نگاهی به پرونده های سرقت و شگردهای جدید باز کردن درب ها داشته باشیم بدون شک خواستار استفاده از آن در ورودی آپارتمان ف درب های نفر رو محل کا و خانه های ویلایی  پارتیشن بندی ها خواهیم شد . صنایع فلزی گلنرده سعید به شما عزیزان توصیه میکند بدون هیچ معطلی نسبت به خرید و نصب یکی از مدلهای دربهای آکاردئونی اقدام نموده و برای همیشه امنیت ورودی منزل و دفتر محیط کاری خود را تضمین کنید . همراه گلنرده سعید باشید با اطلاعات بیشتر درباره تولید درب آکاردئونی

همه چیز درباره درب های فرفورژه

کاربرد درب آکاردئونی

درهای آکاردئونی یک راه حل ساده و کاربردی برای جایگزین کردن آن با انواع دربها و پارتیشن بندی های تقسیم کننده ساختمانهای مسکونی و تجاری است. صنایع فلزی گلنرده سعید در خدمت شماست با انواع کاربرد و مزایای درب آکاردئونی فرفورژه که عبارتند از :

 • کاربرد در محیط های ورودی منزل
 • درهای آکاردئونی مناسب کمد های مخصوص کارخانجات
 • در ساختمان های تجاری به جای درب نفررو و یا نصب جلو درب
 •   استفاده از مدلهای زیباتر برای کافه تریا ها
 •   اماکن عمومی دفاتر دولتی
 • مزایای درب آکاردئونی به دلیل زیبا بودن در خصوص پذیرایی ها و رستورانها نیز صدق میکند

تولید انواع حفاظ راه پله فرفورژه

مزایای درب آکاردئونی

چرا درب های آکاردونی زیاد شده است ؟

1. زیبا بودن  موجب درخواست بیشتر مردم برای استفاده از این نوع حفاظ میباشد .

2. طرح های آکاردئونی بسیار متنوع میباشند و همینکه مشتریان بتوانند سفارش خود را نسبت به طرح دلخواه خود داشته باشند انگیزه بیشتری برای آنها خواهد داشت .

3. متریال استفاده شده نیز از مزایای درب آکاردئونی میباشد که آهن فرفورژه است . آهن فرفورژه بسیار انعطاف پذیر و  نسبت به سایر فلزات مقرون به صرفه میباشد

 چرا خرید دربهای  آکاردئونی از گلنرده سعید

ما در مجموعه تولیدی خود برخی نکات اساسی را بسیار مورد توجه قرار میدهیم  تا بتوانیم حفاظ آکاردئونی تولید شده برای مشتری را که از قطعات گلنرده به دست می آید تا ده ها سال از نظر استحکام و کارایی ضمانت کنیم . به نکات زیر توجه کنید :

 1.  جوشکاری co2  در تولید دربهای آکاردئونی

ویژگیهای جوشکاری co2 را میتوانید در برگه مربوطه مطالعه کنید تا بدانید که چگونه این نوع جوشکاری میتواند ویژگیهای زیر را برای ما خلق کند :

 • مقاومت بینظیر قطعات گلنرده در برابر ضربات
 • مقاومت بسیار بالا در براب کشیدگی قطعات گل نرده
 • استحکام بینظیر در برابر خوردگیهای حفره ای
 • ماندگاری دائم بدون فرسایش متریال جوش

2. دقت بالا در تولید دربهای آکادئونی

یکی از مزایای درب آکاردئونی به دلیل اینکه از صفر تا صد آن توسط تولیدی مد نظر شما دنبال میشود ساختار تراز درب ها میباشد  . به شدت این موضوع حائز اهمیت است و باید پیگیر آن باشیم که با مشکلاتی همچون : دویدگی درب ها ، کج و ماوج بودن زوارها ، هم اندازه نبودن شبکه ها و نقص فنی در قفل و بست های آن روبرو نشویم  . اما تولیدی گلنرده سعید در کنار استفاده از بهترین نوع آهن فرفورژه به موارد زیر اهمیت خاصی میدهد :

 • دقت برش قطعات دربهای آکاردئونی
 • زوایای جوشکاری و مونتاژ قطعات
 • ابعاد و اندازه اسکلت دربها
 • ضخامت دقیق تسمه های آهنی و نحوه برش تسمه ها

3. پوشش رنگ کوره ای دربهای آکاردئونی

ما پوشش های متنوعی برای فلزات و سایر متزلای های غیر فلز داریم که عمده پوشش کلیه متریالها رنگ میباشد . اما خود رنگکاری به چند نوع رنگ تقسیم میشود که یکی از آنها پوشش رنگ کوره ای است و رنگ کوره ای بهترین راه و مطمئنترین شیوه رنگکاری شناخته شده است  . گلنرده سعید استفاده از پوشش رنگ کوره ای را نه تنها از مزایای درب آکاردئونی میداند بلکه این نکته را با ظرافت میکرونی در کارگاه رنگ دنبال خواهد کرد

قیمت هر متر حفاظ لیلیوم شاخ گوزنی چنده ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *