محصولات صنایع فلزی

تولید درب باغی فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه

تولید کننده‌ دربهای‌ باغی‌ در شادآباد

گلنرده سعید تولید کننده‌ دربهای‌ باغی‌ فرفورژه در آباد با انواع دربهای ساده و سی ان سی در ابعاد مختلف در خدمت شماست  . اگر سری به شادآباد زدید متمرکزترین نقطه تولید کنندگان محصولات آهن فرفورژه در تهران سعنی بلوار بهار فراموشتان نشود . در اینجا دنیایی از طرح ها و رنگ های گوناگون قطعات گلنرده  و محصولات آهن فرفورژه و محصولات چدنی مخصوص درب و پنجره تولید میشود که از کیفیت برتر برخوردارند . در این برگه ما شما به سفارش و خرید دربهای‌ باغی‌ دعوت میکنیم  . بهترین های درب دو لنگه و چند لنگه در انتاظر شماست . همراه گلنرده سعید باشید با تولید درب باغی فرفورژه از عرص 200 تا 6 متر

قیمت درب فرفورژه با تخفیف عالی

چرا درب باغی فرفورژه

به نوعی میتوان گفت بهترین نمای بیرون یک باغ مجلل به درب ورودی بستگی دارد . هیچ نمایی در نگاه اول به اندازه قسمت ورودی برای مخاطبین شما مد نظر نخواهد بود . از این رو باید به فکر یک درب باغی مخصوص باشید تا بتوانیم نظر بینندگان را جلب نمایید . ما نیاز به یک درب ورودی داریم که از چند نظر بتواند چند فاکتور خاص را رعایت کند  . فاکتورهایی از قبیل  :

  • امنیت تضمین شده ای داشته باشد
  • تنوع  بالا و قابلیت رنگ پذیری ، جوش پذیری بالا در قطعات تزیینی داشته باشد
  • قیمت مناسب تمام شده در تولید
  • قابلیت تعمیر و بازسازی و جابجایی آسان
  • در برابر مواردی همچون رطوبت ، دمای بالای و سرمای شدید کاملا مقاوم باشد

با این گزینه هایی که عنوان شد ما به شما دربهای باغی فرفورژه را پیشنهاد میکنیم که از هر نظر بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود . ویژگی انعطاف پذیری ، جوش پذیری خوب ، مقاوم و قیمت مقرون به صرفه از  مزایای آهن فرفورژه است که بهانه لازم را برای  تولید دربهای باغی فرفورژه فراهم میکند .

 

انواع درب ویلایی فرفورژه

زمانی که از مزایای گلنرده و آهن فرفورژه صحبت میکنیم و گزینه تنوع در میان است ما با مدلهای بیشتری روبرو میشویم . درب ویلایی فرفورژه از نظر مدلهای معمولی و درب های سی ان سی محدودیتی در طرح ندارد و میتوانید هر طرحی که مد نظر دارید سفارش دهید . اما از نظر سایز میتواند دربهای 2 لنگه یا 3 لنگه باشد

تنوع ایجاد طرح های مختلف در درب باغی فرفورژه

دلیل اینکه ما از دربهای عرض 2 تا 6 متر میتوانیم بیش از 1000 مدل درب ویلایی فرفورژه تولید کنیم به جهت مانورهایی است که میتوانیم روی جزییات درب داشته باشیم  . جزییاتی از قبیل :

  • تنوع در پروفیل قوطی آهنی
  • ماشین کاریهای سی ان سی روی تسمه های آهنی
  • برش های سی ان سی روی ورق های آهنی
  • خم ها و زوایای مختلف  میلگرد آجدار و صاف
تولیدی حفاظ آکاردئونی قفل دار

چرا خرید درب ویلایی از گلنرده سعید

دربهای ویلایی به صورت یکسان باید هم معیار امنیت و هم زیبایی را رعایت کند  گلنرده سعید بیش از 1000 مدل قطعات گلنرده فرفورژه و چدنی  برای شما در نظر دارد باغ ویلایی برای هر بازدید کننده ای ابتدا میتواند با درب اصلی نمای خود را به رخ بکشد . استفاده از گل نرده های متفاوت میتوند بهترن طرح های مد نظر شما را پیاده سازی کند که همه این مراتب از تولید گلنرده گرفته تا جوشکاری co2  و پوشش رنگ کوره ای استاتیک و نصب درب فلزی در محل توسط نیروهای ثابت و سیار گلنرده سعید انجام خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *