محصولات صنایع فلزی

اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی

ضرورت استفاده از حفاظ آکاردئونی

سیستم های خفاظتی در ساختمان در انواع مختلف ساخته شده که سیستم های ساده و یا سیستم های پیچیده ای دارند از انواع این سستم های ساده و در عین حال مستحکم می توان به حفاظ آکاردئونی اشاره نمود که با نصب آن می توان امنیت منزل را تا میزان بالایی بالا برد و از ورود سارقین مجرمین به منزل جلوگیری نمود اما در چه فضاهایی می توان این سازه ها را نصب نمود ؟ حفاظ های اکاردئونی را می توان بر روی درب ورودی منازل ع ادارات خصوصی و دولتی , درب , پارکینگ , پاساژ و…..نصب نمود چرا که استفاده از این حفاظ ها محدودیتی ندارد و تنها مختص به مکانی خاص نمی باشد در ادامه به ضرورت استفاده از حفاظ آکاردئونی و مزایای استفاده از آنها می پردازیم . گلنرده سعید تولید کننده حفاظ درب آکاردئونی با بهترین طرح های روز حفاظ های ورودی آکاردئونی در خدمت شماست . همراه ما باشید با :

  • ضرورت استفاده از حفاظ آکاردئونی
  • ویژگی های بهترین درب آکاردئونی
  • کاربرد های حفاظ های آکاردئونی

نمونه کارهای حفاظ آکاردئونی

ضرورت استفاده از حفاظ آکاردئونی

اهمیت و ضرورت استفاده از حفاظ آکاردئونی بسیار زیاد است اگر به دلیل مشغله های کاری , مسافرت و….وقت زیادی را در بیرون از منزل سپری می کنید و از طرفی نگران محفوظ ماندن اسباب و اثاثیه خانه از ورد سارقین هستید بنابراین استفاده از این حفاظ بهترین انتخاب است از آنجا که این حفاظ ها ساخته شده از تسمه های فولادی هستند بندهای آن در برابر بریدگی با اره مقاوم هستند از دیگر ویژگی های این درب ها امکان تعبیه چندین قفل مختلف و همچنین تعبیه قفل مخفی بر روی درب به طوریکه از دید پنهان شود می باشد مزیت دیگر حفاظ آکاردئونی قابلیت جمع شدگی راحت آن است که در صورت عدم استفاده به راحتی در گوشه ای جمع شده و به راحتی باز و بسته می شوند و فضای زیادی را اشغال نکرده و همچنین نصبی سریع و آسان دارند این سازه ها مقاوم در برابر شرایط جوی بوده و فرسوده نمی شوند این حفاظ ها در طرح های جذاب و متنوع تولید می شوند می توان آنها را باطرح و رنگ دلخواه متناسب با فضای ساختمان تهیه نمود نکته آخر نیز قیمت مناسب حفاظ های آکاردئونی است به طوریکه از عهده هر فردی بر می آید .

ویژگی های بهترین درب آکاردئونی

در کنار مزایای متعدد و قیمت مناسب سیستم های آکاردئونی به اهمیت و ضرورت استفاده از حفاظ های آکاردئونی آگاه شدیم اما همه این درب ها  استاندارد های لازم را دارا می باشند بهترین درب های آکاردئونی چه ویژگی هایی دارند ؟ حفاظ آکاردئونی استاندارد برخوردار از اتصالات با کیفیت , برخوردار از حرکت ریلی روان , دارای کمربند ایمنی , حاوی قفل مرغوب و مستحکم همچنین مقاطع کناری آنها دارای ابعاد 30*50 است .

کاربردهای حفاظ های آکارئونی

آیا استفاده از حفاظ های آکاردئونی تنها مختص به درب ورودی است ؟ در جواب باید گفت که خیر از این حفاظ ها علاوه بر روی انواع درب های آهنی , ام دی اف و پی وی سی در فروشگاه , مغازه , ادارجات , کارگاه ها , پنجره ها و بالکن به خصوص بالکن طبقه اول که امکان سرقت از طریق آن به منزل زیاد است قابل اجرا و استفاده می باشند .

طرح های جدید درب فرفورژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *