محصولات صنایع فلزی

تولید صندلی فرفورژه

صندلی فرفورژه

تولید صندلی فرفروژه

امروزه محصولات فرفروژه در طرح های ظریف , زیبا و منحصر به فرد توانسته اند که نظر افراد بیشماری را به خود جلب کنند اما این ویژگی واستفاده زیاد از این محصولات تنها به زیبایی و طراحی آن ختم نمی شود سازه های فرفروژه برخلاف طرح های ظریف از استحکام بالایی برخوردار بوده و می توانند تا سالها کیفیت ظاهری خود را حفظ کنند همچنین از دیگر محصولات فلزی از قیمت مناسبتری برخوردار هستند همین عوامل سبب شده اند تا روز به روز سازه های فرفروژه طرفداران بیشتری پیدا کند یکی از این محصولات پر استفاده در طرح های زیبا صندلی فرفروژه می باشد که در ادامه به آن اشاره داریم . گلنرده سعید تولید کننده انواع سازه های درب فرفورژه ، مبل فرفورژه  ، درب و حفاظ  و انواع محصولات آهن فرفورژه همچون میز و صندلی های فرفورژه در خدمت شماست . همراه ما باشید با  :

  • جدیدترین صنلی های فرفروژه
  • قیمت انواع مبل فرفروژه
  • صندلی سفید فرفروژه

تولید و فروش انواع میز نهار خوری فرفورژه

جدیدترین صندلی های فرفروژه

صندلی راک فرفروژه

این نوع صندلی فرفروژه تهیه شده از مواد با کیفیت و درجه یک فلزی ودارای وزنی سنگین و مستحکم می باشد نوع رنگ کاری آن پلی استر کوره ای است که در برابر رطوبت و قرار گرفتن زیر خورشید میتواند تا مدت ها کیفیت ظاهری خود را حفاظ کند .

صندلی اپن فرفوژه

این نوع صندلی فرفروژه تهیه شده از مواد با کیفیت دارای کفی در اابعاد 35*30 سانتی متر , جنس پشتی و دسته آن از فلز , جنس فریم کفی و کفی از چرم مصنوعی و دارای ارتفاع 65 سانتی متر می باشد .

صندلی  رستورانی فرفروژه

این نوع صندلی فلزی سفید رنگ و تهیه شده از فلز مرغوب و با کیفیت 45*50*90 سانتی متر و ارتفاع نشیمن تا زمین 45 سانتی متر و با پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد که در مدت زمان طولانی قادر است کیفیت خود را حفظ کند  این محصول مناسب کافی شاپ و رستوران است .

صندلی  باغی فلزی

این نوع صندلی فلزی در ابعاد 88*40*45 سانتی متر است تهیه شده فلز با کیفیت با طرح گل بوده و مورد استفاده در بالکن و تراس , آشپز خانه باغ یا ویلا می باشد پوشش رنگی آن الکترواستاتیک ضد آب و دارای طرحی منحصربه فرد و زیبا است در صورت نیاز می توانید بر روی کفی آن تشک اضافه نمایید.

قیمت انواع مبل فرفروژه

سازه هایی که در این مجموعه تهیه می شوند شامل انواع مبلمان باغی و ویلایی , پلیمری , فلزی , چتر , تاب , ناهارخوری فرفروژه , لوازم تفریحی ورزشی باغ و ویلا و دیگر سازه های فرفروژه می باشددر این مجموعه مبل فرفروژه در انواع  6نفره  7 نفره ,8 نفره 9 نفره و 12 نفره ساخته می شوند قیمت انواع مبل فرفروژه به پیچیدگی طرح سفارشی میزان فلزو آلیاژ به کاررفته در آن و کیفیت مواد اولیه بستگی دارد به طور کل سازه های فرفروژه برحسب وزن کیلوگرم قیمت گذاری می شوند .

صندلی سفید فرفروژه

در میان محصولات فرفروژه تنها  استحکام و طرح های زیبای به کاررفته در آن نظر بیننده را جلب نمی کند بلکه نوع رنگ استفاده شده نیز تاثیر بسزایی در زیباسازی محیط دارد که به راحتی بتوان آن را محیط یا دیگر وسایل استفاده شده در محیط ست و هماهنگ نمود صندلی سفید رنگ فرفروژه توانسته است تا در میان رنگ ها نظر اکثریت را به خود جلب نماید زیرا به راحتی با محیط ست شده و نمایی لاکچری به فضا می دهد از این رو استفاده از رنگ سفید در بین محصولات  آهن فرفروژه بیشتر از رنگ های دیگر به چشم می خورد .می توانید صندلی فرفروژه سفارشی خودرا با طرح انتخابی و در رنگ سفید با خیالی راحت و مطمئن به ما سفارش دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *