محصولات صنایع فلزی, مقاله های فلز

نصب درب های آکاردئونی

درب آکاردئونی

نصب درب های آکاردئونی

از جمله مهمترین عناصر در هر ساختمانی درب های آن سازه محسوب می شوند که به منزله ارتباط و قطع فضای بیرونی و درونی به شمار می آید از جمله پر استفاده ترین این سازه ها درب های آکاردئونی است که به صورت فلزی و آهنی ساهنی ساخته شده و به عنوان درب های ورودی ساختمان  , پارکینگ , پاساژ , مراکز اداری و.. مورد استفاده قرار میگیرند  نوع فلزی این محصول از جمله پر فروش ترین سازه هایی است که برای ایجاد و تامین امنیت در محل خریداری می شود در خصوص این نوع درب باید گفت که درب هایی ضد سرقت هستند که امنیت محیط را تا حد بالایی بالا برده و به افراد اجازه ورود بدون داشتن کلید را نمی دهد همچنین نصب درب های آکاردئونی نیاز به وجود متخصص نداشته و کار سختی نمی باشد . تولید و نصب انواع درب حفاظ آکاردئونی سفارشی را به گلنرده سعید بسپارید و همراه ما باشید با :

  • نحوه نصب درب های آکاردئونی
  • معایب درب های آکاردئونی
  • پرفروش ترین درب های آکاردئونی

نمونه کارهای حفاظ درب آکاردئونی جدید

نحوه نصب درب های آکاردئونی

برای نصب درب های آکاردئونی در ابتدا به ریل های باکیفیت نیاز است زیرا این محصولات باید بتوانند قسمت های مختلف درب را به خوبی بر روی خود حمل نموده و جا به جا کنند نصب این گونه درب ها بسیار آسان است در ابتدا چارچوب مشخص شده را اندازه گیری نموده و قسمت هایی که مشخص شده است را  توسط دستگاه جوش  بر روی قاب چارچوب جوش بزنید تا درب محکم شود روی این نوع درب ها عواملی مانند برش , صاف کاری و…انجام نمی شود و از ویژگی های این نوع زمان نصب کوتاه است زیرا از قبل آماده شده اند و تنها روی قاب درب باید اجرا شوند .

 معایب  درب های  آکاردئونی

  • مجهز نبودن به سیستم دیجیتالی و اطلاع رسانی هوشمند
  • ظاهری ساده داشتن این درب ها
  • قابلیت نصب سیستم دیجیتالی روی آن وجود ندارد
  • سارقین می توانند با دیلیم لولای آن را از جا در بیاورند

پر فروش ترین درب های اکاردئونی

اگر برای نصب درب های آکاردئونی به دنبال پر فروش ترین و با کیفیت ترین این سازه ها هستید باید گفت این نوع درب ها در انواع مختلف ساخته می شوند که به دو نوع مطمئن و پر فروش ان اشاره می نماییم .

طرح سه گل چهار خم ( 90 درصد امنیت )

درب های آکاردئونی سه گل چهارخم یکی از امن ترین و پر فروش ترین ها در سفارش نصب درب های آکاردئونی می باشد اما نوع سه گل و دو خم این محصول یک اشکال و عیب بزرگ دارد و آن هم ضعیف بودن تسمه های عمودی می باشد زیرا این تسمه های با فاصله 5 سانتی متری در کنار یکدیگر قرار گرفته و به راحتی می توان با انداختن دیلم و پیچ کردن تسمه های عمودی آن را از ریل خارج نمود با این حال نوع سه گل و چهار از امنیت بالاتری برخوردار است . زیرا تسمه ها به هم جوش داده شده است .

درب سه گل پرچ مخفی سه لایه

اگر بخواهیم به باکیفیت ترین درب های آکاردئونی بپردازیم باید گفت نوع سه گل پرچ مخفی این سازه از مستحکمترین و پر فروش ترین های درب های آکاردئونی محصوب می شود در این سازه از پرچ های 60 در 30 از جنس استنلس استیل در پشت تسمه های قدی بسته به نوع کار به تعداد سه عدد ردیف نصب می شود در این نوع هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد .

نمونه کارهای درب فرفورژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *