محصولات صنایع فلزی, مقاله های فلز

ویژگیهای درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی

ویژگی های درب آکاردئونی ضد سرقت

تعبیه حفاظ برای درب آپارتمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که هنگامی که در منزل نیستیم دیگر مشغله فکری از اینکه سارقین بتوانند به منزل ورود داشته باشند را نداریم البته نوع حفاظ اینکه چه مقدار می تواند امنیت ایجاد کند بسیار مهم است هر دربی که برای ساختمان استفاده نمایید چه چوبی و یا فولادی از طریق از طریق دیلم زنی , توپ زنی  و  حک قفل می توانند وارد منزل شوند چرا که هنگامی که توپی تخریب شود زبانه ها به عقب کشیده و درب باز می شوند اما مهم ترین ویژگی های درب آکاردئونی ضد سرقت این است که به دلیل دارای بودن پرچ مخفی امکان باز شدن در آنها وجود ندارد . گلنرده سعید تولید کننده دربهای آکاردئونی ضد سرقت با بهترین حفاظ درب های آکاردئونی در خدمت شماست . همراه ما باشید با  :

  • ویژگی های درب آکاردئونی ضد سرقت
  • قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت
  • امنیت درب های ضد سرقت آکاردئونی چقدر است ؟
  • مهم ترین فاکتور در خرید حفاظ آکاردئونی

طرح های جدید درب آکاردئونی

ویژگی های درب آکاردئونی ضد سرقت

چرا استفاده از درب آکاردئونی ضد سرقت ؟ ویژگی های درب آکاردئونی ضد سرقت نسبت به دیگر درب ها چیست ؟

جوشکاری co2 برای درب های آکاردئونی ضد سرقت :

از مهم ترین ویژگی های درب های آکاردئونی ضد سرقت استفاده از جوشکاری co2 در آن می باشد این نوع یکی از پر کاربردترین جوشکاری است که برای اتصال قطعات فولادی توسط دستگاه جوش از یک گاز بی اثر co2 استفاده می شود ویژگی های این نوع شامل کیفیت بالای جوشکاری , ایمنی جوشکاری , ترکیب مناسب گاز و مواد پرکننده و اینکه میزان عیوب جوشکاری در کنار منطقه جوش کمتر دیده می شود .

بهترین نوع پروفیل قابریک  وتسمه در ساخت درب آکاردئونی ضد سرقت :

از مهم ترین ویژگی های درب آکاردئونی ضد سرقت اطمینان و تمنیت بالای انها می باشد عیب درب ضد سرقت در قسمت قفل آن است اما حفاظ های آکاردئونی در طرح های گوناگونی و از بهرین نوع پروفیل فابریک و تسمه 5 ساخته شده اند و همین امر باعث شده تا از امنیت و استحکام بالایی بر خوردار باشند .

پوشش رنگ کوره ای در درب ها

رنگ های استفاده شده درب های اکاردئونی در طیف رنگی و به طور کوره ای می باشد که از لحاظ کیفیت و ماندگاری در مدت زمان طولانی جزئ بهترین رنگ ها می باشد .

قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت

از مهم ترین ویژگی های و اهمیت  درب آکاردئونی ضد سرقت علاوه بر ایمنی و استحکام بالای آن اشغال فضای کم می باشد در صورتی که به این درب ها نیازی نباشد به راحتی در یک طرف جمع می شوند بنابراین در تردد مزاحمتی ایجاد نمی کننددر تعیین قیمت این نوع سازه عواملی از جمله اندازه هر متر حفاظ , ارتفاع حفاظ و عرض جهار چوب تأثیر گذار می باشند .

امنیت درب های ضد سرقت آکاردئونی چقدر است ؟

درب های ضد سرقت به طور معمول بر طبق یک سری ضوابط و استاندارد ها طراحی می شود که موجب برآورد شدن امنیت آنها می گردد همچنین باید گفت در این نوع امکان دو یا چند قفل مخفی وجود دارد هنگامی که این حفاظ ها روی درب شما تعبیه می شوند امنیت منزل را تا حد بالایی بالا می برند به همین دلیل به آنها درب های کاملا ضد سرقت گفته می شود .

مهم ترین فاکتور در خرید حفاظ آکاردئونی

  • برخورداری از قفل محکم و ایمن
  • روان بودن قسمت ریلی آن
  • پروفیل های با کیفیت
  • دارا بودن پرچ های محکم و مرغوب
  • بدون سر و صدا باز و بسته شدن
تولید و نصب درب فرفورژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *