محصولات صنایع فلزی

اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی

اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی

استفاده از حفاظ در هر منزلی موجب بالابردن ایمنی آن محیط شده و خطر ورود سارقین به منزل را به صفر می رساند از انواع حفاظ ها می توان نوع اکاردئونی را نام برد چرا که در میزان بالابردن امنیت به نوبه خود بی نظیر است این نوع برای محاظت از مکان هایی مانند آپارتمان , مغازه , کلینیک , پاساژ و…. بر روی قاب درب نصب می شود و مهم ترین قسمت آن تسمه های فلزی آن بوده که توسط پین به هم متصل می شوند و همچنین تسمه ها به صورت ریل کنار هم قرار گرفته و در محور درب حرکت می نمایند ضرورت و اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی بسیار بالا می باشد . گلنرده سعید تولید کننده حفاظ های آکاردئونی با جدیدترین طرح های درب آکاردئونی 3 لوزی و 4 لوزی و طرح های مدرن در خدمت شماست . همراه ما باشید با  :

  • اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی
  • راهنمای خری بهترین درب آکاردئونی

نمونه کارهای حفاظ آکاردئونی

اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی

چرا حفاظ آکاردئونی ؟ اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی چیست ؟ و چرا این نوع درب و حفاظ جزء پر فروشترین و محبوب ترین درب ها می باشد ؟

امکان تعبیه چندین قفل و قفل مخفی

از مهم ترین ویژگی های درب های آکاردئونی امکان قرار گیری چندین قفل و قفل مخفی بر آنها وجود دارد به طوری که از دید پنهان می شود قفل مناسب می تواند که یک قفل 3 شاخ به کلید جهار شیار و یا کلید ناودانی باشد همچنین نمی توان در این نوع از لولای سه پارچه استفاده نمود زیرا زیرا موجب کم شدن سطح ایمنی آن می گردد .

اشغال فضای کم

از دیگر مزایای درب های آکاردئونی در کنار سهولت در باز و بسته شدن به صورت ریلی این است که فضای کمی را اشغال می کنند زیرا در صورت عدم استفاده به راحتی می توان آن را در گوشه ای جمع نمود بدون اینکه فضای اضافی را اشغال نماید .

استفاده از تسمه فولادی

علاوه بر قرار گیری قفل و قفل مخفی بر حفاظ های آکاردئونی از دیگر عواملی که امنیت این سازه را بالا می برد استفاده از تسمه فولادی در آن می باشد چرا که این نوع مقطع فولادی را نمی توان توسط قیچی و یا اره برش داد .

تنوع طرحی و رنگ

از دیگر مزایا و اهمیت استفاده از حفاظ آکاردئونی جذابیت طرح و تنوع در رنگ آن می باشد زیرا می توان این نوع سازه  را با توجه به دکوراسیون و فضای داخلی ساختمان سفارش داد همین امر سبب می شود که طرح و رنگی را سفارش داده که نمای ساختمان را شیک و مدرن جلوه دهد .

پاشش رنگ کوره ای و عمر بالای سازه

بهترین نوع رنگ حفاظ ها رنگ هایی است که به صورت کوره ای پاشش می شود زیرا این نوع پوشش رنگی سازه را در برابر عوامل جوی مانند نور خورشید , تماس با رطوبت باران و برف حفظ نموده و درنتیجه زیبایی بهتری به سازه داده و علاوه بر مقاومت مقطع موجب سهولت در تمیزی آن می گردد .

راهنمای خرید بهترین درب اکاردئونی

درب های آکاردئونی در انواع مختلف 3 ردیف لوزی , 4 ردیف لوزی , 3 ردیف لوزی 4 خم , 3 ردیف لوزی تسمه نقش دار , 3 ردیف لوزی پیچی , ایتالیایی , 3 ردیف لوزی نقش دار پرچ مخفی , 5 گل دو جداره , 5 گل دوجداره پرچ مخفی و مدل سلطنتی ساخته می شود مفهوم گل در این نوع سازه تعداد مشبک های بکاررفته است که در نوع استاندارد این درب ها بین 3 الی 5 گل دارد ایمنی نوع 5 گل به حدی است که توسط دستگاه سنگ فرز باز می شود روی این درب ها نیز قفل امنیتی روکار و توکار تعبیه شده که امکان ورود سارقین را به صفر می رساند .

تولید و نصب درب فرفورژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *